Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Łukasz Kuc

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2023 23:30
Gościem audycji był Łukasz Kuc - autor piosenek, tata. Beksa, czyli Łukasz Kuc, to wokalista i muzyk pochodzący z Warszawy. Tworzy rockowe, popowe piosenki i gra na gitarze. 
Łukkasz Kuc
Łukkasz KucFoto: fb.com/beksapl

Łukasz Kuc nagrywa rockowo-popowy mariaż dźwięków brzmieniem nawiązujący do lat 70 i 80 inspirowany min. Rolling Stones, The Doors, Black Keys, Arctic Monkeys oraz polskimi twórcami takimi jak Republika czy Klaus Mitffoch. W warstwie tekstowej autor czerpie garściami z klasyki polskiej literatury i filmu. Jego muzyka to sentymentalna podróż w przeszłość podana w nowoczesnym wydaniu.

Posłuchaj
59:06 Radio_Dzieciom 2023_04_21-22-00-07.mp3 Łukasz Kuc (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Zapraszamy w piątek o 22.00

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 21.04.2023

Godzina emisji: 22.00 - 23.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 22.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Mateusz Deredas

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2023 23:30
Gościem audycji był Mateusz Deredas - tata, muzyk, basista zespołu Reggaeside - formacji poruszającej się w klimatach reggae, ska, rock z elementami funky i nutką popu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Barbara Wrońska

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2023 23:30
Barbara Wrońska to wokalistka, kompozytorka i jedna z lepszych autorek tekstów na polskiej scenie muzycznej. Także aranżerka i producentka muzyczna. Multiinstrumentalistka z naciskiem na skrzypce i pianino. Pochodzi z muzycznej rodziny.
rozwiń zwiń