Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Agata Gałach

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2023 23:30
Aktorka, wokalistka, autorka tekstów, mama. Absolwentka Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, krakowskiego Lart studiO oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Instruktorka śpiewu i aktorstwa w warszawskiej Akademii Sztuk Scenicznych i Estradowych.
Agata Gałach
Agata GałachFoto: fb.com / Agata Gałach

Agata Gałach ma na koncie płytę "Katapulty". Laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali i przeglądów piosenki. Zagrała w wielu spektaklach teatralnych i musicalach.

Artystka zagubiona i odnaleziona w wielkim świecie muzyki, poezji, teatru i musicalu, pełna energii wykonawczyni piosenki niezwykłej, niemieszczącej się w sztywno wytyczonych ramach poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej.

Posłuchaj
58:21 Radio_Dzieciom 2023_05_12-22-00-19_JMR.mp3 Agata Gałach (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Zapraszamy w każdy piątek o 22.00

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 12.05.2023

Godzina emisji: 22.00 - 23.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 22.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Emilia Pawłowska

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2023 23:30
Emilia ma na koncie płytę "Niebo nad jeziorem" - To historie opowiadane wierszami dwóch, związanych z Krajną poetek Anny Szucy i Aliny Rzepeckiej, na który składają się melodyjne piosenki, dotykające doświadczeń każdego z nas. Pełne akustycznych, naturalnych, szlachetnych brzmień o jakość, których zadbał aranżacyjnie Adam Lemańczyk - współtwórca albumu, ceniony pianista, klawiszowiec, aranżer i producent muzyczny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Michał Kowalonek

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2023 23:30
Wokalista i muzyk. Urodzony na chwilę przed wakacjami - 29 czerwca 1979 roku. Korzeniami z Rakoniewic Poznaniak obecnie mieszkający w Puszczykowie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Karolina Sienkiewicz

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2023 23:30
Gościem audycji będzie Karolina Sienkiewicz - skrzypaczka, kompozytorka, mama. Karolina wraz z Agatą Gałach tworzy zespół Jaśmin.
rozwiń zwiń