Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Ewa Novel

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2023 07:01
Urodziła się w Chicago, ale już jako dwulatka na stałe z rodzicami zamieszkała w Nowym Sączu. Pokochała to miasto i jako dorosła osoba sama wybrała je jako miejsce, gdzie nie tylko żyje i wychowuje swoje dzieci, ale również tworzy. 
Ewa Novel
Ewa NovelFoto: facebook.com/novelewa/photos

Ewa Novel to sądecka wokalistka, która aby przekonać się, że to właśnie muzykę kocha najbardziej, potrzebowała wielu lat. Dziś już wie, że śpiewanie to jej droga życiowa i wytrwale dąży do celu. Po bardzo udanym występie w programie "The Voice of Poland" nagrywa kolejne utwory, które w sieci cieszą się ogromną popularnością.

Posłuchaj
59:22 Radio_Dzieciom 2023_05_19-22-02-10.mp3 Eva Novel (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Zapraszamy w każdy piątek o 22.00

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 19.05.2023

Godzina emisji: 22.00 - 23.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 22.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Karolina Sienkiewicz

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2023 23:30
Gościem audycji będzie Karolina Sienkiewicz - skrzypaczka, kompozytorka, mama. Karolina wraz z Agatą Gałach tworzy zespół Jaśmin.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Agata Gałach

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2023 23:30
Aktorka, wokalistka, autorka tekstów, mama. Absolwentka Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, krakowskiego Lart studiO oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Instruktorka śpiewu i aktorstwa w warszawskiej Akademii Sztuk Scenicznych i Estradowych.
rozwiń zwiń