X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Historia Mademoiselle Oiseau"

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2017 15:58
Aleja Minionych czasów. Serce Paryża. To tutaj, na ostatnim piętrze starej kamienicy mieszka elegancka i bardzo osobliwa Mademoiselle Oiseau. Ile ma lat?
Fragment okładki Historia Mademoiselle Oiseau
Fragment okładki "Historia Mademoiselle Oiseau"Foto: materiały promocyjne/Wydawnictwo Literackie

Tego nie wie nikt, bo sąsiedzi tylko czasem widują ją na balkonie, w towarzystwie kotów i ptaszków. Piętro niżej zaś mieszka 9-letnia Isabella, tak zwyczajna, że aż niewidzialna… Pewnego dnia jednak obie bohaterki spotykają się zupełnie przypadkiem. I tak zaczyna się niezwykła, pełna przygód przyjaźń.

Na spotkania z bohaterkami książki "Historia Mademoiselle Oiseau" autorstwa Andrei de la Barre de Nanteuil i Lovisa Burfitt w tłumaczeniu Marii Jaszczurowskiej zapraszamy od 3 do 7 lipca włącznie. Wybrane fragmenty przeczyta Agnieszka Kunikowska.

Zobacz więcej na temat: nasza powieść
Zobacz także