X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Petronela z Jabłoniowego Sadu"

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2017 14:00
Od 30.10. do 10.11. Lidia Sadowa będzie czytać wybrane fragmenty książki "Petronela z Jabłoniowego Sadu" Sabine Städing w tłumaczeniu Urszuli Pawlik.
Fragment okładki książki
Fragment okładki książkiFoto: Mat. pras./Wydawnictwo Esteri

Petronela jest czarownicą. I to nie byle jaką, lecz czarownicą jabłoniową, mieszkającą na szczycie starej jabłoni. W ogromnym zapuszczonym ogrodzie żyje jej się spokojnie i beztrosko, do chwili aż do pobliskiego domu wprowadza się rodzina Kuchniopożarskich z dwójką wścibskich dzieci, bliźniętami Lilką i Leonem…

Co się stanie gdy dzieci pojawią się na progu jej domu? Dowiecie się, słuchając książki "Petronela z Jabłoniowego Sadu" Sabine Städing w tłumaczeniu Urszuli Pawlik z Wydawnictwa Esteri.

mat. pras./mg

Zobacz więcej na temat: nasza powieść
Zobacz także