X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Chłopaki, dziewczyny, przegońmy spaliny!

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2011 20:00
Coraz więcej samochodów jeździ po naszych drogach i miejskich ulicach, a każdy taki pojazd emituje przecież spaliny zanieczyszczające nasze środowisko.
Audio

Coraz więcej samochodów jeździ po naszych drogach i miejskich ulicach, a każdy taki pojazd emituje przecież spaliny zanieczyszczające nasze środowisko. Czy można jakoś to zmienić? Czy wystarczy zamiast samochodem do pracy pojechać tramwajem lub autobusem? Tak samo przecież wybierając się w daleką podróż można, zamiast do własnego samochodu, wsiąść do pociągu. A planując krótką sobotnią czy niedzielną wyprawę za miasto, najlepiej … zaplanować eskapadę ROWEROWĄ!

A zachęcać nas do tego będą Agnieszka Kunikowska oraz Jan Ekspert!

/

Zobacz więcej na temat: ekologia podróże SKO
Zobacz także