X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nauka

Dziewczyny też mogą! Ruszyła akcja "Dziewczyny na politechniki"

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2015 16:00
Nauka i technologia po raz kolejny upominają się o kobiety. "Dziewczyny na politechniki" to największy projekt promujący kierunki techniczne i ścisłe wśród dziewcząt.
Zdjęcie ilustracyjnefot.flickrCollegeDegrees360
Zdjęcie ilustracyjne/fot.flickr/CollegeDegrees360

Jak mówił prorektor Politechniki Warszawskiej Władysław Wieczorek akcja ma przekonać dziewczyny do wybierania tzw. kierunków twardych czyli informatyki, mechatroniki i mechaniki. Wieczorek tłumaczył, że najważniejszym celem akcji jest zwalczenie stereotypów o tym, że politechnika to uczelnia nastawiona głównie na edukację mężczyzn.

Obecnie panie na uczelniach technicznych wybierają głównie architekturę i chemię. Akcja "Dziewczyny na politechniki" jest wspólnym projektem Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych i Fundacji Edukacyjnej Perspektywy. 

(IAR)

Zobacz więcej na temat: edukacja NAUKA technologie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ranking uniwersytetów aktywnych w sieci. Słabe wyniki Polaków

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2014 18:00
"Webometrics Ranking of World Universities": Tylko cztery polskie uczelnie znalazły się wśród 500 najbardziej widocznych w internecie szkół wyższych na świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nastoletni polscy naukowcy zdobyli E(x)plory

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 11:11
Są nastolatkami, a już teraz stworzyli wynalazki, które mogą zrewolucjonizować życie naszej cywilizacji. To laureaci zorganizowanego po raz czwarty konkursu dla młodych naukowców - E(x)plory.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Klucz do sukcesu? Technologie informacyjne

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2015 20:09
To opinia teoretyków i praktyków. O tym, jak młodym Polkom zagwarantować do niej dostęp debatowano podczas IV Konferencji "Nowoczesne Technologie Cyfrowe w Edukacji".
rozwiń zwiń