X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

To Jackson

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2009 13:05
Na ekrany kin na całym świecie wchodzi film dokumentalny "Michael Jackson’s This Is It".
Audio

Dokument przedstawia kulisy pracy króla popu nad wielkim powrotem na scenę. Zawarte są w nim najciekawsze momenty z prób Jacksona, zarejestrowane na stugodzinnym materiale filmowym. Według reżysera filmu Kenny'ego Ortegi, dokument jest dowodem, że Michael Jackson był podczas przygotowań w pełni sił.

Film wzbudził liczne kontrowersje. Zdaniem zagorzałych fanów Jacksona, protestujących pod hasłem "This is not it", dokument wskazuje na to, że przed trasą koncertową idol milionów był poddany zbyt wielkiej presji.

W ekranizacji filmu uczestniczyli bracia Jacksona oraz jego bliscy przyjaciele, wśród nich Will Smith, Jennifer Lopez, Paris Hilton czy Katy Perry.

W Londynie pierwszy pokaz dokumentu odbył się o 5.00 rano. W najbliższy weekend film zostanie pokazany w 110 krajach. Dystrybutor przygotował 15 tysięcy kopii.

Michael Jackson zmarł 25 czerwca w Los Angeles, w wieku 50 lat. Dwa tygodnie później w Londynie miał się odbyć jego wielki artystyczny come-back...

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Michael Jackson

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2009 10:27
Jego album "Thriller" utrzymywał się nieprzerwanie w pierwszej dziesiątce na listach przebojów przez 80 tygodni. Od 13 lipca 2009 roku Jackson miał rozpocząć serię 50 koncertów w Londynie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michael Jackson - This Is It

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2009 00:00
Michael Jackson - This Is It
rozwiń zwiń