X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Posłuchaj reportaży

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2009 14:13
"WiNna nieWiNna" i "Modlitwa zapomnianej" to dwa reportaże nagrodzone w Turynie na Prix Italia.
Audio

Patrycja Gruszyńska-Ruman ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia otrzymała prestiżową nagrodę Prix Italia za dokument „WiNna nieWiNna". Nagrodzono także „Modlitwę zapomnianej” Doroty Hałasy i Katarzyny Michalak z Polskiego Radia Lublin. Autorka była gościem Jerzego Sosnowskiego w Klubie Trójki, 29 września 2009 roku.

 
 
 
 

Oto jaką historię opowiada autorka: Stanisława Rachwał po wyjściu z obozu w Auschwitz-Birkenau nawiązuje kontakt z organizacją WIN. Zadenuncjonowana wkrótce na UB zostaje skazana na karę śmierci. W krakowskim więzieniu na Montelupich dochodzi do spotkania o jakim marzyła w obozie... POSŁUCHAJ REPORTAŻU!

 
 
 

Nagrodzono także „Modlitwę zapomnianej” Doroty Hałasy i Katarzyny Michalak z Polskiego Radia Lublin. Autorki były gośćmi Jerzego Sosnowskiego w Klubie Trójki, 6 października 2009.

Audycja muzyczna "Modlitwa zapomnianej" to przedziwna historia, związaną z Teklą Bądarzewską - dziewiętnastowieczną kompozytorką, autorką utworu pt. "Modlitwa dziewicy", niegdyś popularnego w całej Europie, w której miniaturach muzycznych rozkochali się Japończycy.

Rozdanie nagród odbyło się 26 września 2009.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

"WINna nieWINna" na inaugurację

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2009 07:50
Nagrodzony Prix Italia 2009 reportaż Patrycji Gruszyńskiej-Ruman zostanie zaprezentowany 2 października, podczas inauguracji roku akademickiego Laboratorium Reportażu
rozwiń zwiń

Czytaj także

"MELCHIORY 2009" przyznane

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2010 09:55
Podczas szóstej Gali Polskich Reportażystów na Zamku w Lublinie, najważniejszą nagrodę - tytuł Radiowego Reportażysty Roku - otrzymała Patrycja Gruszyńska-Ruman ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia.
rozwiń zwiń