X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Jaki jest polski gust kulturalny?

Wielki sukces frekwencyjny "Botoksu" Patryka Vegi, filmu zmiażdżonego przez recezentów, o którym nie da się powiedzieć wiele dobrego, stawia przed nami pytanie o gust Polaków.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Lukas Gojda/Shutterstock.com
O Audycji
Tytuł Kwestia kultury 2017/10/22 21:07
Prowadzący Mariusz Cieślik
Goście Jacek Cieślak (publicysta, krytyk teatralny i muzyczny), Marcin Kube (publicysta), Kamil Śmiałkowski (publicysta, badacz popkultury),  prof. Jacek Wasilewski (specjalista ds. retoryki i komunikacji masowej)
Opis

Co i dlaczego nam się podoba? Co urzeka nas w disco polo? Dlaczego śmiejemy się z wulgarnych dialogów Vegi, ale też z "Ucha prezesa"? Czy bliższy przeciętnemu gustowi jest wyrafinowany OSTR czy może prymitywny Gang Albanii?

Na te i inne pytania odpowiadamy w kolejnej odsłonie audycji "Kwestia kultury".

Playlista