X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018

Znani Polacy pobiegną w sztafecie z ogniem olimpijskim. Właśnie wyruszyli do Pjongczangu

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2018 16:06
Udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych - pomagają potrzebującym, motywują do działania, bawią ze szklanego ekranu czy zdobywają najwyższe sportowe laury. Tak w skrócie można opisać grupę, która właśnie wyruszyła do Korei Południowej. Kilkanaście niezwykłych osób pobiegnie w sztafecie poprzedzającej Zimowe Igrzyska Olimpijskie PjongCzang 2018. Tuż przed wylotem spotkała się z nimi  Marta Matuszak.
Polacy w drodze do Pjongczang
Polacy w drodze do PjongczangFoto: polskieradio.pl/ Marta Matuszak

Choć do Igrzysk Olimpijskich jeszcze ponad miesiąc, to już dziś pierwsi Polacy wyruszyli do Korei Południowej. I nie są to sportowcy, ale osoby znane i lubiane, czyniące dobro i mobilizujące do działania. W Pjongczang wezmą udział w tradycyjnej sztafecie z ogniem olimpijskim. W gronie wybrańców jest m.in. Dagmara Skalska - pisarka i blogerka, której "Projekt Egoistka"  stał się inspiracją dla wielu kobiet. To kobieta, która sama wiele przeszła - została młodą wdową, ale mimo to odzyskała siłę, a teraz pozytywną energią zaraża innych. Posłuchajcie rozmowy tuż przed wyjazdem do Pjongczang.


W gronie kilkunastu wybranych osób znaleźli się też m.in. Ewa Błaszczyk, Janina Ochojska, Joanna Jędrzejczyk, Lidia Popiel, Marek Kamiński, Michał Pol i Artur Żmijewski. Wszyscy podkreślali zgodnie, że udział w sztafecie z ogniem olimpijskim to dla nich ogromne przeżycie i zaszczyt.

mm


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak