X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2018

Dęblin lotniczą stolicą Polski

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2018 12:53
Wycieczkę po Dęblinie rozpoczęliśmy od wizyty w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych. Płk. pilot Krzysztof Kula, prorektor do spraw wojskowych, tłumaczył, że dzień studentów rozpoczyna się już o godzinie 6.00 rano. To zupełnie odbiega od stereotypowego planu dnia studentów.
Audio
  • Odwiedzamy szkołę lotniczą w Dęblinie (Lato z radiem/Jedynka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: MyImages - Micha/Shutterstock.com

Nasza reporterka Małgorzata Głogowska miała okazję zasiąść na sterami symulatora śmigłowca oraz przyjrzeć się szkoleniu przyszłych pracowników wieży kontroli lotów. Podczas spaceru odwiedziliśmy także Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Lato z radiem

Reporterka: Małgorzata Głogowska

Goście: płk. pilot Krzysztof Kula  (prorektor do spraw wojskowych w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie), mjr Rafał Prokop (kierownik szkolenia służb ruchu lotniczego), Mirosław Kruk (technik symulatorów lotniczych), mjr Mariusz Garbacz (pilot, instruktor w Akademickim Centrum Szkolenia Lotniczego), Roman Kozłowski (adiunkt Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie), Janusz Zajdzik (emerytowany wykładowca)

Data emisji: 28.08.2018

Godzina emisji: 9.13, 11.13

abi