X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Festiwal Dwa Teatry w Czwórce. Sprawdź, co działo się w Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2018 13:52
Święto Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej, 18. Festiwal "Dwa Teatry" odbyło się w dniach 29 czerwca - 2 lipca w Sopocie. Czwórka prezentowała audycje i relacje z tego wyjątkowego wydarzenia.  
Plakat festiwalu Dwa Teatry
Plakat festiwalu "Dwa Teatry"Foto: materiały prasowe

Pierwsze informacje o programie słuchowisk radiowych i wydarzeń towarzyszących w audycji "Stacja Kultura" już w czwartek (28.06), po godz. 10.15. W programie usłyszeć mogliście m.in. rozmowę z Januszem Kukułą, dyrektorem Teatru Polskiego Radia. 

Również w czwartek, w programie "Strefa Prywatna" po godz. 21.05 rozmawialiśmy z Jakubem Tarką ze Studia Reportażu i Dokumentu. Tematem był Dzień z Reportażem Radiowym już 2 lipca w Teatrze BOTO w Sopocie.

Zobacz także: Pełnoletnie Dwa Teatry. "Wierzę w to, że przyjdą widzowie" >>>

Na Czwórkową audycję wyjazdową "W to mi graj" z Sopotu zaprosiliśmy Was w sobotę (30.06), w godz. 12.05 - 14.00. Gośćmi Michała Piwowarka byli Janusz Kukuła, główny reżyser i dyrektor Teatru Polskiego Radia i dyrektor artystyczny Festiwalu Dwa Teatry, Andrzej Ferenc, wieloletni aktor w Teatrze Polskiego Radia, Włodek Pawlik, pianista, kompozytor, pierwszy i jak dotąd jedyny w Polsce laureat nagrody Grammy w kategorii jazzu, a podczas Festiwalu juror w sekcji słuchowisk, Ewa Millies-Lacroix, szefowa Agencji Kreacji Teatru Telewizji Polskiej i dyrektor artystyczna Festiwalu Dwa Teatry, Jacek Kopciński, krytyk teatralny, redaktor naczelny miesięcznika "Teatr", juror w sekcji spektakli Teatru Telewizji, Aleksandra Fiutowska, przedstawicielka Młodzieżowego Jury XVIII Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej. 

"Dwóch Teatrów" nie zabrakło w codziennych serwisach kulturalnych o godz. 6.45 i 17.45. Zapowiadaliśmy kolejne wydarzenia Festiwalu. Imprezę podsumowała reporterka Czwórki Justyna Tylczyńska w "Stacja Kultura" w poniedziałek (2.07).

***

mat. pras./kd/pj/ac