X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

"Ja, kabareciarz"

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2018 11:00
W najbliższą sobotę, 29 grudnia o godz. 21.05 zapraszamy do radiowej Jedynki na koncert piosenek Mariana Hemara pt. "Ja, kabareciarz".
Audio

W najbliższą sobotę 29 grudnia w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana odbędzie się koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Tym razem muzycznym bohaterem będzie Marian Hemar, którego piosenki zaśpiewają młodzi wokaliści i aktorzy. Początek wydarzenia pt. „Ja, kabareciarz” o godz. 21.05. Transmisja na antenie radiowej Jedynki.

W trakcie koncertu wystąpią młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy: Sandra Babij, Anna Mierzwa, Alina Szczegielniak, Filip Karaś, Michał Wolny

Dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła (opiekun artystyczny) oraz Janusz Gast (autor scenariusza i reżyser koncertu) wybrali repertuar złożony z najpopularniejszych piosenek Mariana Hemara (1901 – 1972) – polskiego poety, satyryka, dramaturga i tłumacza. Marian Hemar jest autorem tekstów ponad dwóch tysięcy piosenek, m. in. takich szlagierów jak Kiedy znów zakwitną białe bzy, Czy pani Marta jest grzechu warta, Nikt, tylko ty, Ten wąsik, Może kiedyś innym razem, Jest jedna jedyna.

Całość programu poświęconego artystycznemu dorobkowi bohatera wieczoru zaaranżował muzycznie Marcin Partyka – liderujący zespołowi The Jobers.

Koncert poprowadzi Paweł Sztompke.

Początek koncertu w sobotę 29 grudnia o godz. 21.05. Transmisja na antenie radiowej Jedynki.