X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

15 listopada

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2009 10:35
32. Europejskie Spotkanie Młodych w Poznaniu
Audio

Pod koniec roku, w dniach od 29 grudnia 2009 do 2 stycznia 2010, dziesiątki tysięcy młodych ludzi z całej Europy, a także z innych kontynentów, spotkają się na 32. Europejskie Spotkanie Młodych w Poznaniu. Młodzi ludzie, którzy uczestniczą w tych spotkaniach, nie tworzą „ruchu”, lecz szukają dróg zaufania: między osobami różnych pokoleń, między chrześcijanami różnych tradycji, między narodami, zaufania do Boga. Leżą im na sercu sprawy związane ze zrozumieniem między narodami, z pokojem na ziemi. Dążą do pogłębiania wiary i wrażliwości społecznej.

To dzięki wytrwałym staraniom młodych poznaniaków, na zaproszenie Arcybiskupa Poznańskiego i Prezydenta Poznania, a także Poznańskiej Grupy Ekumenicznej Wspólnota z Taizé organizuje to spotkanie wspólnie z parafiami Poznania i okolic, także z tymi, które leżą na terenie diecezji gnieźnieńskiej. Program takiego spotkania składa się z kilku bardzo prostych elementów: wymiana myśli i doświadczeń w małych, międzynarodowych grupach, wspólna modlitwa, warsztaty tematyczne oraz gościnność. Rano miejscem spotkań będą parafie, a w południe i wieczorem hale i place na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz inne miejsca w Poznaniu. Wszyscy mieszkańcy Poznania i jego okolic mogą uczestniczyć w całości programu bez biletów wstępu, bez potrzeby wcześniejszego zgłaszania się oraz bez względu na wiek.

Spotkania europejskie są organizowane przez Taizé od 1978 roku. Odbywały się one m. in. w Paryżu, Barcelonie, Londynie, trzykrotnie w Rzymie (1980, 1982, 1985), potem w Pradze, Budapeszcie, Wiedniu, Monachium, Mediolanie, Lizbonie, Zagrzebiu i Genewie. Trzykrotnie spotkania europejskie odbywały się w Polsce: dwa razy we Wrocławiu (1989/90 i 1995/96) oraz w Warszawie (1999/2000). Ostatnie, w Brukseli, zgromadziło w grudniu i styczniu 2008/2009 roku ok. 40.000 uczestników, w tym 9 tys. młodych ludzi z Polski.

O tegoroczny spotkaniu Taize rozmawiać będzie Mikołaj Foks

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak