X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section50
Section00
RCKL Zespół/Magdalena Tejchma
Section06

Magdalena Tejchma

Prowadząca

Muzykolog, muzyk, członek grupy roboczej do spraw muzyki tradycyjnej i folku Europejskiej Unii Nadawców. Juror konkursów fonograficznych i Festiwalu Folkowego Polskiego Radia "Nowa Tradycja". W Radiowym Centrum Kultury Ludowej od 2015 roku. "Zainteresowanie polską kulturą ludową to tradycja rodzinna, którą z przyjemnością kontynuuję. Jednak moją prawdziwą pasją stała się muzyka szeroko pojętego Wschodu, szczególnie Turcji, którą badam od wielu lat. W muzyce pociągają mnie zarówno podejście in crudo, nagrania archiwalne, jak i odważne eksperymenty. Lubię odkrywać nowe, ale też odkrywać na nowo to, czego słuchałam już tysiące razy".

Section07
Kontakt
Section21
Section51
Section52