X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Minister inwestycji i rozwoju z wizytą w Stanach Zjednoczonych

15.07.2019 09:51
Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński jest w Stanach Zjednoczonych. Podczas pięciodniowej wizyty spotka się miedzy innymi z przedstawicielami amerykańskiego rządu i Kongresu, odwiedzi siedzibę ONZ w Nowym Jorku oraz otworzy kolejny Kongres 60 milionów w Buffalo. 
Audio
  • Minister inwestycji i rozwoju w USA. Materiał Marka Wałkuskiego (IAR)
Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński podczas konferencji inaugurującej 6. edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich, 10 bm. w Warszawie.
Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński podczas konferencji inaugurującej 6. edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich, 10 bm. w Warszawie. PAP/Jakub Kamiński

Minister Jerzy Kwieciński spotka się dziś w Waszyngtonie z sekretarzem handlu Wilburem Rossem. Rozmowa będzie dotyczyć zwiększenia wymiany handlowej i inwestycyjnej między Polską a Stanami Zjednoczonymi. W Izbie Reprezentantów szef resortu inwestycji i rozwoju spotka z członkinią Kongresu z Michigan Debbie Dingell oraz Markiem Amodei ze stanu Nevada. Minister weźmie również udział w okrągłym stole organizowanym przez prestiżowy ośrodek analityczny Atlantic Council. 

W czwartek 18 lipca w Nowym Jorku minister podpisze umowę przystąpienia Polski do Rady Rządowej United Nations Global Compact. Polska będzie pierwszym krajem z Europy Środkowej i Wschodniej, który przystąpi to tej organizacji. Według ministerstwa inwestycji i rozwoju może to przyczynić się pośrednio do większego zaangażowania polskich firm w system zamówień publicznych ONZ, którego wartość wynosi ponad 18 miliardów dolarów rocznie. 

W piątek minister otworzy Kongres 60 milionów w Buffalo, którego celem jest integracja polskich środowisk biznesowych w kraju oraz poza jego granicami. Nazwa Kongresu koresponduje z ogólną liczbą żyjących na świecie Polaków.

IAR/dad