X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

W krajach bałtyckich kilkadziesiąt nowych zakażeń koronawirusem

26.04.2020 12:10
Dwadzieścia dziewięć nowych zakażeń koronawirusem odnotowały ostatniej doby trzy kraje bałtyckie. Ogólem do tej pory na COVID-19 zachorowało ponad 3890 mieszkańców Litwy, Łotwy i Estonii. Zmarło ponad sto osób.
Audio
  • W krajach bałtyckich prawie trzydzieści nowych zakażeń koronawirusem. Materiał Kamila Zalewskiego
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjnePAP/EPA/ Sebastiao Moreira

Osiem nowych przypadków zgłosiły władze Łotwy. Tym samym ogólna liczba chorych wynosi tam 812. Z powodu COVID-19 na Łotwie zmarło dotychczas 12 osób. W Estonii stwierdzono dziewięć nowych zakażeń. Do tej pory koronawirusa zdiagnozowano u 1643 osób. Minionej doby patogen był przyczyną śmierci dwóch osób. Na COVID-19 w Estonii zmarło do tej pory 49 osób. Litwini potwierdzili dzisiaj dwanaście nowych przypadków, a ich ogólna liczba wzrosła do 1438. Koronawirus na Litwie był przyczyną 41 zgonów.

Społeczna kwarantanna na Litwie potrwa do 11 maja. Na Łotwie stan wyjątkowy został wprowadzony do 12 maja, a w Estonii do 17 maja.


IAR/dad