X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Polska Akcja Humanitarna rozpoczęła nowe programy pomocowe na wschodzie Ukrainy

11.07.2020 10:07
PAH chce dotrzeć do osób starszych, które w wyniku pandemii koronawirusa zostały niemal odcięte od świata. Najstarsi mieszkańcy obwodu donieckiego oraz miejscowi niepełnosprawni otrzymają artykuły higieniczne, niezbędne do ochrony przed COVID-19. 
Audio
  • Nowa pomoc PAH dla wschodniej Ukrainy. Relacja Wojciecha Cegielskiego (IAR)
Akcja PAH na Ukrainie
Akcja PAH na UkrainiePAH

Pomoc trafi do tych osób, które nie posiadają samochodów i nie mają możliwości stałego robienia zakupów w rejonie, gdzie nie kursują obecnie autobusy.

Jak mówi Helena Krajewska z Polskiej Akcji Humanitarnej, pomoc trafi także do miejscowych placówek opieki, które dostaną między innymi sprzęt do rehabilitacji. - Dostosujemy również jedną z placówek do potrzeb osób niepełnosprawnych, a pracownicy otrzymają rowery, dzięki którym będą mogli dotrzeć do mieszkańców trudno dostępnych terenów - dodaje.


Polska Akcja Humanitarna od pięciu lat ma stałą misję na Ukrainie, w rejonie frontu walk w Donbasie. Zajmuje się przede wszystkim pomocą osobom starszym, kobietom i dzieciom, a więc osobom szczególnie narażonym w czasie konfliktów zbrojnych.

W ostatnich tygodniach PAH dostarczyła Ukraińcom paczki żywnościowe i umożliwiła też kontakt z psychologiem. Teraz chce także dotrzeć z pomocą do osób poszkodowanych przez wybuchy min.


IAR/dad

Setki mieszkań i dziesiątki drogich aut. Ujawniono majątki ukraińskich parlamentarzystów

30.06.2020 07:02
Deklaracje majątkowe wielu ukraińskich parlamentarzystów mogą przyprawić o zawrót głowy. Posiadają oni setki mieszkań, luksusowych zegarków, dziesiątki drogich aut i zabytki.