X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Pogarsza się stan zdrowia Aleksieja Nawalnego. Opozycjonista trafił do "szpitala"

19.04.2021 15:00
Aleksiej Nawalny został przewieziony do szpitala w sąsiednim łagrze - podała federalna służba więziennictwa. Wcześniej współpracownicy opozycjonisty alarmowali, że stan jego zdrowia jest krytyczny.
Aleksiej Nawalny
Aleksiej Nawalny shutterstock.com/Nikolay Androsov

W ocenie kierownictwa kolonii karnej w Pokrowie, gdzie przetrzymywany jest Aleksiej Nawalny - stan jego zdrowia jest zadowalający. W oficjalnym komunikacie federalna służba więziennictwa poinformowała, że skazany jest regularnie badany przez lekarza internistę i za jego zgodą przepisano mu terapię witaminową.

Z kolei przedstawiciele rosyjskiej opozycji podnoszą, że placówka, do której został przewieziony Nawalny nie ma nic wspólnego ze szpitalem, poza tym, że wśród personelu jest kilku przeszkolonych medyków.

Aleksiej Nawalny od 31 marca prowadzi protest głodowy. Według jego współpracowników, polityk ma kłopoty z kręgosłupem, sercem i nerkami. Rzeczniczka opozycjonisty - Kira Jarmysz napisała w internecie, że Nawalny może umrzeć w ciągu kilku dni, a związani z nim Iwan Żdanow i Leonid Wołkow wezwali Rosjan do udziału w ogólnokrajowej akcji protestacyjnej.

IAR/dad

Zobacz więcej na temat: Rosja Aleksiej Nawalny