X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Rosyjskie media chwalą polskich piłkarzy i ostrzegają przed naszymi kibicami

14.06.2021 09:06
Rosyjscy komentatorzy sportowi chwalą skład piłkarskiej reprezentacji Polski na Euro 2020 i krytykują polskich kibiców. W poniedziałek w Petersburgu Biało-Czerwoni zagrają z reprezentacją Słowacji. Początek spotkania o 18.00.
Audio
  • Rosyjskie media chwalą polskich piłkarzy i ostrzegają przed naszymi kibicami. Materiał Macieja Jastrzębskiego (IAR)
Piłkarskie mistrzostwa Europy - Euro 2020. Stadion Gazprom Arena w Sankt Petersburgu, gdzie piłkarska reprezentacja Polski zagra ze Słowacją w pierwszym występie w tegorocznych mistrzostwach Europy.
Piłkarskie mistrzostwa Europy - Euro 2020. Stadion Gazprom Arena w Sankt Petersburgu, gdzie piłkarska reprezentacja Polski zagra ze Słowacją w pierwszym występie w tegorocznych mistrzostwach Europy.PAP/Adam Warżawa

Agencja TASS podała, że ponad 2500 kibiców z Polski kupiło bilety na mecze Euro 2020, organizowane w Petersburgu. Dziennikarze agencji napisali, że polscy fani futbolu mogą zorganizować jakąś prowokację i przypomnieli o bójkach między kibicami, do których doszło w Warszawie w trakcie Euro 2012.

Petersburski portal Fontanka.ru napisał, że miejscowa policja uważnie obserwuje każdy ruch polskich kibiców. Wczoraj wieczorem na stronie internetowej portalu opublikowane zostały fotografie, przedstawiające bawiących się kibiców i obserwujących ich funkcjonariuszy OMON-u.

Petersburskie media przypominają, że kibicom z Polski towarzyszą polscy policjanci, którzy wczoraj przylecieli do miasta nad Newą.


IAR/dad

Zobacz więcej na temat: Euro 2020 Rosja

Szef MSZ Ukrainy: jesteśmy gotowi do rozmów na temat rekompensaty za Nord Stream 2

13.06.2021 16:53
Wiemy, że Niemcy i USA prowadzą rozmowy na temat rekompensaty dla Ukrainy w razie ukończenia Nord Stream 2, możemy się do nich przyłączyć, ale dla nas ten gazociąg to przede wszystkim zagrożenie związane z bezpieczeństwem, nie gospodarką - zaznaczył szef MSZ Ukrainy Dmytro Kułeba w wywiadzie dla "Welt am Sonntag".

"Spiegel": Telegram to być może najbardziej niebezpieczny komunikator świata

13.06.2021 21:04
Telegram jest prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznym komunikatorem na świecie; jest popularny m.in. wśród przestępców i terrorystów, a w Niemczech może stać się źródłem fake newsów przed wyborami parlamentarnymi - pisze "Spiegel". Niemiecki tygodnik podkreśla, że o twórcy aplikacji, Pawle Durowie, wiadomo niewiele.