X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Nord Stream 2

Jakub Wiech: umowa gazowa z Rosją jest szalenie niekorzystna

- Kontrakt, który pokrywa obecnie nasze zapotrzebowanie na gaz, jest szalenie niekorzystny. Strona polska tak naprawdę nie ma żadnych zysków za przesyłanie gazu w drugą stronę. Bardziej opłaca się przewieźć gaz z USA niż przetransportować go gazociągiem z Rosji - powiedział w Polskim Radiu 24 Jakub Wiech, prawnik i zastępca redaktora naczelnego portalu Energetyka24.com.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Nord Stream 2 Baltic Pipe Gazprom Rosja Norwegia Łukasz Sobolewski energetyka

Отсутствие разрешения Дании по «Северному потоку-2» может привести к его удорожанию

Пресс-секретарь компании «Северный поток-2» Йенс Мюллер не исключает, что промедление Дании с разрешением на строительство может увеличить стоимость проекта.
Zobacz więcej na temat:  Россия Германия Дания Nord Stream 2

W. Jakóbik: Nord Stream II dla Polski wyzwaniem ekonomicznym

- Nord Stream 2 nie leży w interesie zarówni Unii Europejskiej, jak i Stanow Zjednoczonych. Nawet jednak po ewentualnym wprowadzeniu sankcji amerykańskich, nie ma narzędzi, żeby Nord Stream 2 zatrzymać - powiedział w Polskim Radiu 24 Wojciech Jakóbik, redaktor naczelny portalu BiznesAlert.pl. - Rozpoczynająca się 31 sierpnia wizyta Donalda Trumpa w Polsce daje okazję, żeby wysłać z Warszawy, a następnie z Kopenhagi sygnał. Nie wiem jednak, czy prezydent USA z tej okazji skorzysta – dodał.
Zobacz więcej na temat:  Litwa Mateusz Morawiecki Nord Stream 2 Nord Stream II USA Donald Trump