X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Lista nowych posłów.

migracja
migrator migrator 12.10.2011

Do Sejmu VII kadencji nie dostali się posłowie PJN. W ławach poselskich nie zasiądą również: wiceszefowa SLD Katarzyna Piekarska, wicemarszałek Sejmu Ewa Kierzkowska z PSL , b. minister zdrowia Marek Balicki oraz Tomasz Arabski, szef kancelarii premiera. Oto lista nowych posłów, wg okręgów wyborczych.

Okręg wyborczy nr 1 (12 posłów):

  • Lipiński Adam Józef (PiS)
  • Machałek Marzena Anna (PiS)
  • Witek Elżbieta Barbara (PiS)
  • Zubowski Wojsciech Michał (PiS)
  • Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata Helena (SLD)
  • Zbrzyzny Ryszard (SLD)
  • Kmiecik Henryk Ryszard (Ruch Palikota)
  • Schetyna Grzegorz (PO)
  • Drozd Ewa (PO)
  • Czernow Zofia (PO)
  • Kropiwnicki Robert (PO)
  • Wojnarowski Norbert Ryszard (PO)
  • Okręg wyborczy nr 2 (8 posłów):

  • Święczkowski Bogdan Roman (PiS)
  • Zalewska Anna Elżbieta (PiS)
  • Szymiec-Raczyńska Halina Jadwiga (Ruch Palikota)
  • Mrzygłocka Izabela Katarzyna (PO)
  • Szulc Jakub Maciej (PO)
  • Wielichowska Monika (PO)
  • Smolarz Tomasz (PO)
  • Kołacz-Leszczyńska Agnieszka Maria (PO)
  • Okręg wyborczy nr 3 (14 posłów):

  • Jackiewicz Dawid Bohdan (PiS)
  • Ujazdowski Kazimierz Michał (PiS)
  • Jędrysek Mariusz Orion (PiS)
  • Świat Jacek (PiS)
  • Elsner Wincenty Aleksander (Ruch Palikota)
  • Zdrojewski Bogdan (PO)
  • Piechota Sławomir (PO)
  • Wolak Ewa (PO)
  • Jaros Michał (PO)
  • Charłampowicz Jarosław (PO)
  • Huskowski Stanisław (PO)
  • Łapiński Marek (PO)
  • Zieliński Maciej (PO)
  • Kaczor Roman (PO)
  • Okręg wyborczy nr 4 (12 posłów):

  • Złotowski Kosma (PiS)
  • Latos Tomasz (PiS)
  • Kownacki Bartosz (PiS)
  • Bańkowska Anna (SLD)
  • Krupa Łukasz (Ruch Palikota)
  • Kłopotek Eugeniusz (PSL)
  • Sikorski Radosław (PO)
  • Brejza Krzysztof (PO)
  • Piotrowska Teresa (PO)
  • Olszewski Paweł (PO)
  • Katulski Jarosław (PO)
  • Kozłowska Iwona (PO)
  • Okręg wyborczy nr 5 (13 posłów):

  • Girzyński Zbigniew (PiS)
  • Zbonikowski Łukasz (PIS)
  • Ardanowski Jan (PIS)
  • Sobecka Anna (PiS)
  • Wenderlich Jerzy (SLD)
  • Wydrzyński Maciej (Ruch Palikota)
  • Sosnowski Zbigniew (PSL)
  • Lenz Tomasz (PO)
  • Mężydło Antoni (PO)
  • Kopaczewska Domicela (PO)
  • Dzięcioł Janusz (PO)
  • Szymański Tomasz (PO)
  • Wojtkowski Marek (PO)
  • Okręg wyborczy nr 6 (15 posłów):

  • Kruk Elżbieta (PiS)
  • Sprawka Lech (PiS)
  • Masłowska Gabriela (PiS)
  • Sadurska Małgorzata (PiS)
  • Michałkiewicz Krzysztof (PiS)
  • Żaczek Jarosław (PiS)
  • Czerniak Jacek (SLD)
  • Popiołek Zofia (Ruch Palikota)
  • Kabaciński Michał (Ruch Palikota)
  • Hetman Krzysztof (PSL)
  • Łopata Jan (PSL)
  • Mucha Joanna (PO)
  • Karpiński Włodzimierz (PO)
  • Gąsior-Marek Magdalena (PO)
  • Kucharski Cezary (PO)
  • Okręg wyborczy nr 7 (12 posłów):

  • Zawiślak Sławomir (PiS)
  • Mazurek Beata (PiS)
  • Abramowicz Adam (PiS)
  • Szeliga Piotr (PiS)
  • Rębek Jerzy (PiS)
  • Matuszczak Zbigniew (SLD)
  • Poznański Marek (Ruch Palikota)
  • Stefaniuk Franciszek (PSL)
  • Tokarska Genowefa (PSL)
  • Żmijan Stanisław (PO)
  • Grad Mariusz (PO)
  • Raniewicz Grzegorz (PO)
  • Okręg wyborczy nr 8 (12 posłów):

  • Rafalska Elżbieta (PiS)
  • Materna Jerzy (PiS)
  • Ast Marek (PiS)
  • Wontur Bogusław (SLD)
  • Mroczek Maciej (Ruch Palikota)
  • Zych Józef (PSL)
  • Bukiewicz Bożenna (PO)
  • Niesiołowski Stefan (PO)
  • Sibińska Krystyna (PO)
  • Pahl Witold (PO)
  • Słowiak Bożena (PO)
  • Sługocki Waldemar (PO)
  • Okręg wyborczy nr 9 (10 posłów):

  • Waszczykowski Witold (PiS)
  • Barski Dariusz (PiS)
  • Tomaszewski Jan (PiS)
  • Joński Dariusz (SLD)
  • Kotliński Roman (Ruch Palikota)
  • Kwiatkowski Krzysztof (PO)
  • Godson John (PO)
  • Grabarczyk Cezary (PO)
  • Śledzińska-Katarasińska Iwona (PO)
  • Niemczyk Małgorzata (PO)
  • Okręg wyborczy nr 10 (9 posłów):

  • Macierewicz Antoni (PiS)
  • Telus Robert (PiS)
  • Seliga Dariusz (PiS)
  • Witko Marcin (PiS)
  • Ostrowski Artur (SLD)
  • Domaracki Marek (Ruch Palikota)
  • Ozga Krystyna (PSL)
  • Radziszewska Elżbieta (PO)
  • Rutkowska Dorota (PO)
  • Okręg wyborczy nr 11 (12 posłów):

  • Schreiber Grzegorz (PiS)
  • Matuszewski Marek (PiS)
  • Polak Piotr (PiS)
  • Woźniak Tadeusz (PiS)
  • Mastalerek Marcin (PiS)
  • Olejniczak Cezary (SLD)
  • Pacholski Michał (Ruch Palikota)
  • Łuczak Mieczysław (PSL)
  • Biernat Andrzej (PO)
  • Hanajczyk Agnieszka (PO)
  • Tomczyk Cezary (PO)
  • Dunin Artur (PO)
  • Okręg wyborczy nr 12 (8 posłów):

  • Szydło Beata (PiS)
  • Łatas Marek (PiS)
  • Polak Marek (PiS)
  • Szczerski Krzysztof (PiS)
  • Graś Paweł (PO)
  • Arkit Tadeusz (PO)
  • Bobowska Joanna (PO)
  • Niedziela Dorota (PO)
  • Okręg wyborczy nr 13 (14 posłów):

  • Duda Andrzej (PiS)
  • Terlecki Ryszard (PiS)
  • Adamczyk Andrzej (PiS)
  • Osuch Jacek (PiS)
  • Bubula Barbara (PiS)
  • Grodzka Anna (Ruch Palikota)
  • Gowin Jarosław (PO)
  • Raś Ireneusz (PO)
  • Fedorowicz Jerzy (PO)
  • Matusik-Lipiec Katarzyna (PO)
  • Gibała Łukasz (PO)
  • Lassota Józef (PO)
  • Marczułajtis-Walczak Jagna (PO)
  • Gądek Lidia (PO)
  • Okręg wyborczy nr 14 (10 posłów):

  • Mularczyk Arkadiusz (PiS)
  • Bartuś Barbara (PiS)
  • Janczyk Wiesław (PiS)
  • Siarka Edward (PiS)
  • Paluch Anna (PiS)
  • Romanek Andrzej (PiS)
  • Naimski Piotr (PiS)
  • Czerwiński Andrzej (PO)
  • Gut-Mostowy Andrzej (PO)
  • Cycoń Marian (PO)
  • Okręg wyborczy 15 (9 posłów):

  • Czesak Edward (PiS)
  • Bernacki Włodzimierz (PiS)
  • Rojek Józef (PiS)
  • Wojtkiewicz Michał (PiS)
  • Ziobro Jan (PiS)
  • Sztorc Andrzej (PSL)
  • Grad Aleksander (PO)
  • Wardzała Robert (PO)
  • Augustyn Urszula (PO)
  • Okręg wyborczy 16 (10 posłów):

  • Jasiński Wojciech (PiS)
  • Małecki Maciej (PiS)
  • Opioła Marek (PiS)
  • Kołakowski Robert (PiS)
  • Sajak Paweł (Ruch Palikota)
  • Pawlak Waldemar (PSL)
  • Zgorzelski Piotr (PSL)
  • Pitera Julia (PO)
  • Koźlakiewicz Mirosław (PO)
  • Gapińska Elżbieta (PO)
  • Okręg wyborczy nr 17 (9 posłów):

  • Kuźmiuk Zbigniew (PiS)
  • Suski Marek (PiS)
  • Wróbel Marzena (PiS)
  • Bąk Dariusz (PiS)
  • Ryfiński Armand (Ruch Palikota)
  • Malczewski Mirosław (PSL)
  • Kopacz Ewa (PO)
  • Witkowski Radosław (PO)
  • Czechyra Czesław (PO)
  • Okręg wyborczy nr 18 (12 posłów):

  • Tchórzewski Krzysztof (PiS)
  • Pawłowicz Krystyna (PiS)
  • Czartoryski Arkadiusz (PiS)
  • Kowalczyk Henryk (PiS)
  • Woźniak Grzegorz (PiS)
  • Prządka Stanisława (SLD)
  • Bodio Bartłomiej (Ruch Palikota)
  • Sawicki Marek (PSL)
  • Borkowski Krzysztof (PSL)
  • Mroczek Czesław (PO)
  • Kozaczyński Jacek (PO)
  • Kania Andrzej (PO)
  • Okręg wyborczy nr 19 (20 posłów):

  • Kaczyński Jarosław (PiS)
  • Kamiński Mariusz (PiS)
  • Gosiewska Małgorzata (PiS)
  • Kwiatkowski Adam (PiS)
  • Górski Artur (PiS)
  • Wipler Przemysław (PiS)
  • Kalisz Ryszard (SLD)
  • Palikot Janusz (Ruch Palikota)
  • Wanda Nowicka (Ruch Palikota)
  • Tusk Donald (PO)
  • Kidawa-Błońska Małgorzata (PO)
  • Vincent-Rostowski Jan (PO)
  • Fabisiak Joanna (PO)
  • Święcicki Marcin (PO)
  • Dąbrowska Alicja (PO)
  • Kosecki Roman (PO)
  • Szczerba Michał (PO)
  • Krajewska Ligia (PO)
  • Kierwiński Marcin (PO)
  • Jastrzębski Leszek (PO)
  • Okręg wyborczy nr 20 (12 posłów):

  • Błaszczak Mariusz (PiS)
  • Sasin Jacek (PiS)
  • Dorn Ludwik (PiS)
  • Szyszko Jan (PiS)
  • Dębski Artur (Ruch Palikota)
  • Piechociński Janusz (PSL)
  • Rosati Dariusz (PO)
  • Halicki Andrzej (PO)
  • Zakrzewska Jadwiga (PO)
  • Olechowska Alicja (PO)
  • Czaplicka Barbara (PO)
  • Durka Zenon (PO)
  • Okręg wyborczy nr 21 (12 posłów):

  • Kłosowski Sławomir (PiS)
  • Żyżyński Jerzy (PiS)
  • Jaki Patryk (PiS)
  • Garbowski Tomasz (SLD)
  • Kęmpiński Adam (Ruch Palikota)
  • Korzeniowski Leszek (PO)
  • Jarmuziewicz Tadeusz (PO)
  • Okrągły Janina (PO)
  • Kolenda-Łabuś Brygida (PO)
  • Buła Andrzej (PO)
  • Miller Rajmund (PO)
  • Galla Ryszard (Mniejszość Niemiecka)
  • Okręg wyborczy nr 22 (11 posłów):

  • Kuchciński Marek (PiS)
  • Rzońca Bogdan (PiS)
  • Golba Mieczysław (PiS)
  • Piotrowicz Stanisław (PiS)
  • Ziobro Kazimierz (PiS)
  • Babinetz Piotr (PiS)
  • Marcinkiewicz Małgorzata (Ruch Palikota)
  • Kasprzak Mieczysław (PSL)
  • Chomycz Małgorzata (PO)
  • Tomański Piotr (PO)
  • Rząsa Marek (PO)
  • Okręg wyborczy nr 23 (15 posłów):

  • Ożóg Stanisław (PiS)
  • Hrynkiewicz Józefa (PiS)
  • Chmielowiec Zbigniew (PiS)
  • Moskal Kazimierz (PiS)
  • Szlachta Andrzej (PiS)
  • Popiołek Krzysztof (PiS)
  • Warzecha Jan (PiS)
  • Gołojuch Kazimierz (PiS)
  • Kamiński Tomasz (SLD)
  • Dziadzio Dariusz (Ruch Palikota)
  • Bury Jan (PSL)
  • Rynasiewicz Zbigniew (PO)
  • Skowrońska Krystyna (PO)
  • Pluta Mirosław (PO)
  • Butryn Renata (PO)
  • Okręg wyborczy nr 24 (14 posłów):

  • Jurgiel Krzysztof (PiS)
  • Kamiński Mariusz (PiS)
  • Zieliński Jarosław (PiS)
  • Piontkowski Dariusz (PiS)
  • Kołakowski Lech (PiS)
  • Bogucki Jacek (PiS)
  • Czykwin Eugeniusz (SLD)
  • Rybakowicz Adam (Ruch Palikota)
  • Borawski Edmund (PSL)
  • Kudrycka Barbara (PO)
  • Tyszkiewicz Robert (PO)
  • Raczkowski Damian (PO)
  • Kamińska Bożena (PO)
  • Żalek Jacek (PO)
  • Okręg wyborczy nr 25 (12 posłów):

  • Fotyga Anna (PiS)
  • Jaworski Andrzej (PiS)
  • Łopiński Maciej (PiS)
  • Bauć Piotr (PiS)
  • Nowak Sławomir (PO)
  • Guzowska Iwona (PO)
  • Pomaska Agnieszka (PO)
  • Blanik Leszek (PO)
  • Neumann Sławomir (PO)
  • Borowczak Jerzy (PO)
  • Kozdroń Jerzy (PO)
  • Hall Katarzyna (PO)
  • Okręg wyborczy nr 26 (14 posłów):

  • Śniadek Janusz (PiS)
  • Szczypińska Joanna (PiS)
  • Arciszewska-Mielewczyk (PiS)
  • Sellin Jarosław (PiS)
  • Miller Leszek (SLD)
  • Biedroń Robert (Ruch Palikota)
  • Biernacki Marek (PO)
  • Konwiński Zbigniew (PO)
  • Plocke Kazimierz (PO)
  • Kłosin Krystyna (PO)
  • Aziewicz Tadeusz (PO)
  • Lamczyk Stanisław (PO)
  • Budnik Jerzy (PO)
  • Hoppe Teresa (PO)
  • Okręg wyborczy nr 27 (9 posłów):

  • Szwed Stanisław (PiS)
  • Pięta Stanisław (PiS)
  • Falfus Jacek (PiS)
  • Górczyński Artur (Ruch Palikota)
  • Nykiel Mirosława (PO)
  • Kowalski Sławomir (PO)
  • Gluza Czesław (PO)
  • Pępek Małgorzata (PO)
  • Trybuś Aleksandra (PO)
  • Okręg wyborczy nr 28 (7 posłów):

  • Wiśniewska Jadwiga (PiS)
  • Giżyński Szymon (PiS)
  • Balt Marek (SLD)
  • Bramora Artur (Ruch Palikota)
  • Rozpondek Halina (PO)
  • Leszczyna Izabela (PO)
  • Sztolcman Grzegorz (PO)
  • Okręg wyborczy nr 29 (9 posłów):

  • Polaczek Jerzy (PiS)
  • Pyzik Piotr (PiS)
  • Stolarski Marek (Ruch Palikota)
  • Szumilas Krystyna (PO)
  • Głogowski Tomasz (PO)
  • Gałażewski Andrzej (PO)
  • Brzezinka Jacek (PO)
  • Budka Borys (PO)
  • Kaźmierczak Jan (PO)
  • Okręg wyborczy nr 30 (9 posłów):

  • Piecha Bolesław (PiS)
  • Kloc Izabela (PiS)
  • Matusiak Grzegorz (PiS)
  • Chmielowski Piotr (Ruch Palikota)
  • Krząkała Marek (PO)
  • Kluzik-Rostkowska Joanna (PO)
  • Siedlaczek Henryk (PO)
  • Gadowski Krzysztof (PO)
  • Zawadzki Ryszard (PO)
  • Okręg wyborczy nr 31 (12 posłów):

  • Szarama Wojciech (PiS)
  • Tobiszowski Grzegorz (PiS)
  • Nowak Maria (PiS)
  • Zaborowski Grzegorz (SLD)
  • Rozenek Andrzej (Ruch Palikota)
  • Tomczykiewicz Tomasz (PO)
  • Pietraszewska Danuta (PO)
  • Plura Marek (PO)
  • Pierzchała Elżbieta (PO)
  • Kołodziej Ewa (PO)
  • Wójcik Marek (PO)
  • Ziętek Jerzy (PO)
  • Okręg wyborczy nr 32 (9 posłów):

  • Malik Ewa (PiS)
  • Andzel Waldemar (PiS)
  • Klepacz Witold (SLD)
  • Borkowski Jerzy (Ruch Palikota)
  • Saługa Wojciech (PO)
  • Małecka-Libera Beata (PO)
  • Van der Coghen Piotr (PO)
  • Pieta Jarosław (PO)
  • Nemś Anna (PO)
  • Okręg wyborczy nr 33 (16 posłów):

  • Kempa Beata (PiS)
  • Rusiecki Jarosław (PiS)
  • Lipiec Krzysztof (PiS)
  • Zuba Maria (PiS)
  • Bętkowski Andrzej (PiS)
  • Kaczmarek Tomasz (PiS)
  • Kopyciński Sławomir (SLD)
  • Cedzyński Jan (Ruch Palikota)
  • Jarubas Adam (PSL)
  • Pawlak Mirosław (PSL)
  • Górczyński Jarosław (PSL)
  • Okła-Drewnowicz Marzena (PO)
  • Miodowicz Konstanty (PO)
  • Gierada Artur (PO)
  • Pacelt Zbigniew (PO)
  • Pietrzczyk Lucjan (PO)
  • Okręg wyborczy 34 (8 posłów):

  • Krasulski Leonard (PiS)
  • Babalski Zbigniew (PiS)
  • Penkalski Wojciech (Ruch Palikota)
  • Żelichowski Stanisław (PSL)
  • Gelert Elżbieta (PO)
  • Cieśliński Piotr (PO)
  • Rybicki Sławomir (PO)
  • Sycz Miron (PO)
  • Okręg wyborczy nr 35 (10 posłów):

  • Szmit Jerzy (PiS)
  • Arent Iwona (PiS)
  • Iwiński Tadeusz (SLD)
  • Makowski Tomasz (Ruch Palikota)
  • Włodkowski Zbigniew (PSL)
  • Bublewicz Beata (PO)
  • Staroń Lidia (PO)
  • Cichoń Janusz (PO)
  • Orzechowski Andrzej (PO)
  • Papke Paweł (PO)
  • Okręg wyborczy nr 36 (12 posłów):

  • Dera Andrzej (PiS)
  • Dziedziczak Jan (PiS)
  • Rogacki Adam (PiS)
  • Aleksandrzak Leszek (SLD)
  • Kłosowski Krzysztof (Ruch Palikota)
  • Walkowski Piotr (PSL)
  • Racki Józef (PSL)
  • Witczak Mariusz (PO)
  • Adamczak Małgorzata (PO)
  • Orzechowski Maciej (PO)
  • Ziemniak Wojciech (PO)
  • Borowiak Łukasz (PO)
  • Okręg wyborczy nr 37 (9 posłów):

  • Hofman Adam (PiS)
  • Dolata Zbigniew (PiS)
  • Czarnecki Witold (PiS)
  • Tomaszewski Tadeusz (SLD)
  • Kwiatkowski Jacek (Ruch Palikota)
  • Grzeszczak Eugeniusz (PSL)
  • Nowak Tomasz (PO)
  • Arndt Paweł (PO)
  • Poślednia Krystyna (PO)
  • Okręg wyborczy nr 38 (9 posłów):

  • Szałamacha Paweł (PiS)
  • Kraczkowski Maks (PiS)
  • Ajchler Romuald (SLD)
  • Najder Jacek (Ruch Palikota)
  • Kalemba Stanisław (PSL)
  • Szejnfeld Adam (PO)
  • Rutnicki Jakub (PO)
  • Janyska Maria (PO)
  • Munyama Killion (PO)
  • Okręg wyborczy nr 39 (10 posłów):

  • Dziuba Tadeusz (PiS)
  • Górski Tomasz (PiS)
  • Łybacka Krystna (SLD)
  • Banaszak Maciej (Ruch Palikota)
  • Dzikowski Waldy (PO)
  • Grupiński Rafał (PO)
  • Kozłowska-Rajewicz Agnieszka (PO)
  • Fiedler Arkady (PO)
  • Tomczak Jacek (PO)
  • Szydłowska Bożena (PO)
  • Okręg wyborczy nr 40 (8 posłów):

  • Hoc Czesław (PiS)
  • Strzałkowski Stefan (PiS)
  • Wziątek Stanisław (SLD)
  • Lewandowski Andrzej (Ruch Palikota)
  • Gawłowski Stanisław (PO)
  • Hok Marek (PO)
  • Suchowiejsko Wiesław (PO)
  • Suski Paweł (PO)
  • Okręg wyborczy nr 41 (12 posłów):

  • Brudziński Joachim (PiS)
  • Dobrzyński Leszek (PiS)
  • Jach Michał (PiS)
  • Napieralski Grzegorz (SLD)
  • Piątak Andrzej (Ruch Palikota)
  • Arłukowicz Bartosz (PO)
  • Kochan Magdalena (PO)
  • Litwiński Arkadiusz (PO)
  • Oświęcimski Konstanty (PO)
  • Zaremba Renata (PO)
  • Ławrynowicz Zofia (PO)
  • Żmuda-Trzebiatowska Ewa (PO)
  •  

    Section02
    Section03
    Section04