X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
kancelaria premiera

Konwencja PiS "Polska sercem Europy". Komentarze polityków

W Szeligach pod Warszawą zakończyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości, podczas której liderzy Zjednoczonej Prawicy podsumowali trzy lata rządów oraz przedstawili plany na kolejny rok. Wydarzenie szeroko komentowali politycy głównych ugrupowań. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki Michał Dworczyk kancelaria premiera Jacek Sasin Katarzyna Lubnauer Nowoczesna PSL Polskie Stronnictwo Ludowe Sławomir Neumann Platforma Obywatelska

Koalicja Bezpartyjnych Samorządowców z PiS na Dolnym Śląsku

- PiS i Bezpartyjni Samorządowcy podpisali umowę koalicyjną na Dolnym Śląsku. Dziękujemy prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu i premierowi Mateuszowi Morawieckiemu za wsparcie dla regionu - poinformował we wtorek szef KPRM Michał Dworczyk. Jak dodał, o godz. 15.30 odbędzie się konferencja w tej sprawie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA samorząd Michał Dworczyk PiS Prawo i Sprawiedliwość Dolny Śląsk Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki kancelaria premiera

Marsz 11 listopada. Kolejny spot KPRM zachęcający do udziału

- Pójdźmy razem, zjednoczeni i uśmiechnięci w pięknym biało-czerwonym marszu organizowanym przez Państwo Polskie - apelują przedstawiciele kombatantów w spocie zamieszczonym na twitterowym koncie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. To druga umieszczona na nim wideopublikacja, która zachęca do udziału w marszu 11 listopada. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mateusz Morawiecki kancelaria premiera premier Marsz Niepodległości

Polska i Izrael potępiają antysemityzm i odrzucają antypolonizm

Polska i Izrael podpisały wspólną deklarację. Ogłosili to na równoległych konferencjach w Warszawie i Tel Awiwie premierzy obu krajów - Mateusz Morawiecki i Benjamin Netanjahu. Poparto wolność badań historycznych. Oba rządy potępiły też antysemityzm i zapowiedziały wspólne zaangażowanie przeciwko wszelkim jego formom i przeciwko antypolskim stereotypom.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA premier kancelaria premiera Mateusz Morawiecki IPN Instytut Pamięci Narodowej Michał Dworczyk Benjamin Netanjahu

Będą niższe pensje dla polityków. Komentarze

Jarosław Kaczyński podczas konferencji prasowej poinformował, że zostaną złożone projekty ustaw, które doprowadzą do obniżenia o dwadzieścia procent uposażenia parlamentarzystów, a także ograniczą zarobki prezesów spółek Skarbu Państwa oraz samorządowców. W Polskim Radiu 24 komentarz m.in. Piotra Semki z „Do Rzeczy”, Elizy Olczyk z „Wprost” i politologa prof. Łukasza Młyńczyka z Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jarosław Kaczyński Sejm Prawo i Sprawiedliwość kancelaria premiera