X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Sejm rozpoczął 3-dniowe posiedzenie

migracja
migrator migrator 30.06.2009

Posłowie zajmą się między innymi projektem zakładającym ustanowienie Święta Trzech Króli dniem wolnym od pracy, zmianami w konstytucji proponowanymi przez Prawo i Sprawiedliwość oraz szczegółami pakietu antykryzysowego.

Posłowie zajmą się między innymi projektem zakładającym ustanowienie Święta Trzech Króli dniem wolnym od pracy, zmianami w konstytucji proponowanymi przez Prawo i Sprawiedliwość oraz szczegółami pakietu antykryzysowego.

Pod obrady trafią też dwie propozycje prezydenta - pierwsza dotyczy odszkodowań dla represjonowanych przez ZSRR, drugi projekt określa zmiany w prawie o ustroju Sądów Administracyjnych.

W porządku znajdzie się także rządowy pakiet ustaw antykryzysowych. Mają one na celu uelastycznienie czasu pracy pracowników i przystosowanie go do potrzeb firmy, zwłaszcza w czasach recesji. Określają też zasady zatrudniania na czas określony. Będzie to okres nie dłuższy niż 24 miesiące, a kolejna umowa tego typu byłaby zawarta przed upływem 3 miesięcy od zakończenia poprzedniej.

W Sejmie zaplanowane jest również drugie czytanie rządowego projektu ustawy o służbie celnej. Ministerstwo Finansów chce, by nowe prawo weszło w życie wraz z programem modernizacji służby celnej. Zgodnie z nowelą, celnicy będą mogli liczyć na dodatki motywacyjne, za pracę w trudnych warunkach oraz awans - przynajmniej raz na pięć lat.

Section02
Section03
Section04