X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Muzykoterapia z Krzesimirem Dębskim (video)

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2011 07:00
Polskie Radio opublikowało właśnie płytę z muzyką do popularnego serialu komediowego "Ranczo". Jej twórcę, Krzesimira Dębskiego zaprosiliśmy do udziału w naszej para-muzycznej ankiecie.
Audio

Wszyscy znamy muzykę Krzesimira Dębskiego do filmów "Deja vu" i "Ogniem mieczem" oraz seriali "Na wspólnej" czy "Na dobre i na złe". Dla środowiska jazzowego pozostanie on przede wszystkim wybitnym skrzypkiem, wytrawnym improwizatorem oraz współtwórcą grupy String Conncetion - synonimu stylu fusion nad Wisłą. Natomiast tylko nielicznym dane było poznać "poważną", symfoniczną twórczość najbardziej wszechstronnego polskiego kompozytora.

Nam Krzesimir Dębski zdradził m.in., że tańczy do Mahlera, uwielbia radiowe słuchowiska, a muzyka służy mu do uszlachetniania brzydkich uczuć.

Aby obejrzeć "Muzykoterapię z Krzesimirem Dębskim", wystarczy kliknąć odpowiednią ikonę w boksie "Video" po prawej stronie.

Zachęcamy także do wysłuchania rozmowy Zbigniewa Krajewskiego z wybitnym kompozytorem oraz jego synem Radzimirem, którzy wspólnie skomponowali muzykę do serialu "Ranczo". W tym celu wystarczy kliknąć ikonę dźwięku "Panowie Dębscy w Muzycznej Jedynce" w boksie "Posłuchaj" po prawej stronie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muzyka do "Twin Peaks" najlepszą ścieżką dźwiękową ostatnich 50 lat

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2011 20:00
Listę najlepszych soundtracków półwiecza opublikował brytyjski magazyn NME.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan A. P. Kaczmarek komponuje Koncert Jankiela!

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2011 07:00
O Koncercie Jankiela czytaliśmy wszyscy. Teraz będziemy mogli go wreszcie usłyszeć. Nowy utwór słynnego kompozytora filmowego wykonany zostanie 3 lipca przez orkiestrę Sinfonia Varsovia pod dyrekcją Marka Minkowskiego.
rozwiń zwiń