X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Muzykoterapia z Krzesimirem Dębskim (video)

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2011 07:00
Polskie Radio opublikowało właśnie płytę z muzyką do popularnego serialu komediowego "Ranczo". Jej twórcę, Krzesimira Dębskiego zaprosiliśmy do udziału w naszej para-muzycznej ankiecie.
Audio

Wszyscy znamy muzykę Krzesimira Dębskiego do filmów "Deja vu" i "Ogniem mieczem" oraz seriali "Na wspólnej" czy "Na dobre i na złe". Dla środowiska jazzowego pozostanie on przede wszystkim wybitnym skrzypkiem, wytrawnym improwizatorem oraz współtwórcą grupy String Conncetion - synonimu stylu fusion nad Wisłą. Natomiast tylko nielicznym dane było poznać "poważną", symfoniczną twórczość najbardziej wszechstronnego polskiego kompozytora.

Nam Krzesimir Dębski zdradził m.in., że tańczy do Mahlera, uwielbia radiowe słuchowiska, a muzyka służy mu do uszlachetniania brzydkich uczuć.

Aby obejrzeć "Muzykoterapię z Krzesimirem Dębskim", wystarczy kliknąć odpowiednią ikonę w boksie "Video" po prawej stronie.

Zachęcamy także do wysłuchania rozmowy Zbigniewa Krajewskiego z wybitnym kompozytorem oraz jego synem Radzimirem, którzy wspólnie skomponowali muzykę do serialu "Ranczo". W tym celu wystarczy kliknąć ikonę dźwięku "Panowie Dębscy w Muzycznej Jedynce" w boksie "Posłuchaj" po prawej stronie.

Czytaj także

Muzyka do "Twin Peaks" najlepszą ścieżką dźwiękową ostatnich 50 lat

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2011 20:00
Listę najlepszych soundtracków półwiecza opublikował brytyjski magazyn NME.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan A. P. Kaczmarek komponuje Koncert Jankiela!

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2011 07:00
O Koncercie Jankiela czytaliśmy wszyscy. Teraz będziemy mogli go wreszcie usłyszeć. Nowy utwór słynnego kompozytora filmowego wykonany zostanie 3 lipca przez orkiestrę Sinfonia Varsovia pod dyrekcją Marka Minkowskiego.
rozwiń zwiń