X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Posłuchaj nowych piosenek Morrisseya

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2011 12:22
Tuż przed wyruszeniem na europejską trasę, najbardziej romantyczny z brytyjskich wokalistów pokazał trzy nowe kawałki z nadchodzącej solowej płyty.

Premiera piosenek nastąpiła w czasie koncertu dla Radia BBC 2. O nowej płycie Morrissey przebąkuje już od jakiegoś czasu, głównie w kontekście braku wydawcy dla swojego dziesiątego albumu. Artysta nie myśli o samodzielnym wydaniu: - Nie zostałem stworzony do działania na zasadzie DIY (zrób to sam) – mówił w jednym z wywiadów.

Nowe piosenki zaprezentowane w czasie radiowego koncertu mają charakterystyczne dla artysty długie, oznajmujące życiowe prawdy, tytuły: „People Are The Same Everywhere”, „Action Is My Middle Name”, „The Kid’s A Looker”.

Ostatnia jak dotąd płyta Morrisseya „Years of Refusal” ukazała się  w 2009 roku. 22 lipca artysta w ramach trasy odwiedzi krakowski klub Studio zaś dwa dni później warszawską Stodołę. Będzie to drugi koncertowy przyjazd Morrisseya do Polski.

Czytaj także

Morrissey: rodzina królewska to pasożyty

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2011 11:00
Brytyjski wokalista powiedział dziennikowi "The Sun", że nie oglądał ślubu Księcia Williama i Kate Middleton, ponieważ ucieleśnia on jego wizję piekła...
rozwiń zwiń
Czytaj także

Morrissey zagra w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2011 16:31
Ex-wokalista The Smiths 22 lipca wystąpi w Krakowie, a 24 - w Warszawie. Które piosenki z 30-letniej kariery Anglika będziemy mieli szansę usłyszeć?
rozwiń zwiń