X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Muniek na pożegnanie lata (wywiad)

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2011 07:00
Z okazji ostatniego koncertu tegorocznego "Lata z Radiem" w Koninie przypominamy wywiad z główną gwiazdą sobotniej imprezy.

Przez ostatni rok solowy projekt lidera T.Love nabierał krzepy w koncertowych bojach. Teraz zespół Muniek uświetni pożegnalny koncert "Lata z Radiem". Na dzień przed tym wydarzeniem przypominamy wywiad z Zygmuntem Staszczykiem z czasów kiedy nie był taki pewny co do odbioru jego nowej inicjatywy muzycznej.

- Chociaż 28 lat gram z T.Love to miesiąc przed premierą czuje się jak debiutant - mówił w lutym 2010 roku, w wywiadzie udzielonym Arturowi Orzechowi, Muniek Staszczyk. Do premiery debiutanckiego albumu jego solowego projektu pozostawał wówczas niecały miesiąc...

Dziś już wiemy, że na płycie stworzonej wspólnie z przyjacielem Janem Benedkiem, byłym gitarzystą T.Love, odpowiedzialnym za takie przeboje jak "Warszawa", "King" czy "Dzikość Serca", Muniek spojrzał na świat z perspektywy dojrzałego faceta. Zaśpiewał m.in. o samotności w tłumie wielkiego miasta ("Tina"), seksualnych podbojach podtatusiałych królów parkietu ("Stary Boy"), udał się także na PRLowskie podwórko w rodzinnej Częstochowie ("Święty"). Gościnnie w nagraniu płyty udział wzięły Kora, Anna Maria Jopek i Ania Brachaczek.

Posłuchajcie co Muniek miał do powiedzenia o swoim nowym projekcie w audycji "Prywatna Kolekcja" na chwilę przed premierą krążka.

O The Clash, filmie "Wszystko co kocham" i pierwszym koncercie.

 


Niegrzeczny student łaciny.

 


Minuta z The Rolling Stones.

 


Pierwszy rock'n'rollowy ruch.


Muniek Podróżnik


Najbardziej chamski zespół.


Wspólna płyta z Robertem Brylewskim?


O Kraftwerk.


Fan Marka Grechuty.


O teledysku do piosenki "Święty".


Stary Boy.

Czytaj także

Urszula

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2010 15:12
"Żyję wtedy kiedy gram."
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Lorenc

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2010 12:44
Staram się żeby było mnie słychać - kompozytor muzyki filmowej opowiedział m.in. o pracy przy filmach "Psy" i "Różyczka".
rozwiń zwiń