X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Piotr Rogucki solo!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2011 16:00
W piątek wokalista Comy wystąpi w Jarocinie. Przypominamy czwórkowy wywiad, w którym opowiada on o swoim solowym debiucie fonograficznym.
Audio

Pierwszy krążek wokalisty Comy ukazał się w marcu tego roku i nosi tytuł "Loki".  Jak wyjaśnia artysta, tytuł płyty nie nawiązuje do jego fryzury: - „Loki” to imię, pseudonim artystyczny głównego bohatera, który przejawia się w dwunastu odsłonach na tej płycie.

Album powstał we współpracy m.in. z Marianem Wróblewskim, producentem. Choć znalezienie ekipy do realizacji płyty zajęło kilka lat, to przysłowiowa „chemia” pojawiła się między panami bardzo szybko.

- Kiedy Marian przysłał mi pierwsze aranżacje okazało się, że to jest trafiony zatopiony – śmieje się muzyk.

Płyta „Loki” to jak gdyby ścieżka dźwiękowa do filmu, który nigdy nie powstał.

- Nie jest to chwyt marketingowy, tylko w rzeczywistości mój plan, na którym powstawała warstwa literacka tej płyty – mówi Piotr Rogucki, po czym dodaje, że nie jest to materiał na film, który by się sprzedał, a raczej na dramatyczną sztukę teatralną.

Jak podkreśla Piotr Rogucki, myśl stworzenia tej płyty była z nim od dawna. Jej pojawienie się nie oznacza, że wokalista opuszcza Comę. Wręcz przeciwnie. Na kwiecień planowana jest szybka solowa trasa koncertowa, a już jesienią pojawi się nowy album zespołu.

Jak udało się zrealizować teledysk „Szatany”, do którego zdjęcia kręcono w kościele? Dlaczego Piotr nie zagrał na płycie z członkami zespołu Coma? Jeśli chcesz znać odpowiedź na te i inne pytania, posłuchaj fragmentu audycji „Stacja Kultura”. Dźwięk znajdziesz w ramce po prawej stronie.

KaW

Czytaj także

Powrót Johna Portera

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2011 11:00
– Wracam. Będę was irytować i denerwować – tak swoją najnowszą płytę zapowiada John Porter, muzyk, kompozytor i autor tekstów. John Porter był gościem Bartka Koziczyńskiego w "czwórkowym DJ Paśmie".
rozwiń zwiń