Polskie Radio
Section05
Anita Lipnicka

"Lista przebojów Trójki". Anita Lipnicka i Kaśka Sochacka kontratakują

Anita Lipnicka udowadnia, że romantyczna piosenka może zachwycać słuchaczy: jej "Amsterdam" po chwilowej przerwie powrócił na pierwsze miejsce "Listy przebojów Trójki". Depeche Mode za to ze szczytu spadł na najniższy stopień podium. Jesteście ciekawi, kto wdrapał się na drugą pozycję? To także nasza stara znajoma, Kaśka Sochacka, która postanowiła przypomnieć o sobie i swoim przeboju "Niebo było różowe". 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Lista Przebojów Trójki Anita Lipnicka Tomasz Miara Kaśka Sochacka U2 The Rolling Stones

"Amsterdam" Anity Lipnickiej po raz trzeci na szczycie "Listy przebojów Trójki"

Piosenka zapowiadająca nowy album polskiej wokalistki kolejny raz okazała się bezkonkurencyjna i w 73. notowaniu "Listy przebojów Trójki" zameldowała się na pierwszym miejscu. Wyprzedziła "Syna okiennika" w wykonaniu duetu Kasperczyk wspieranego przez Artura Rojka oraz poprzedniego długotrwałego lidera, czyli "Ghost Again" Depeche Mode.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA Lista Przebojów Trójki Anita Lipnicka

Anna Józefina Lubieniecka: "Józefina" narodziła się na ławce w Berlinie

Anna Józefina Lubieniecka, jako "Józefina" prezentuje w "Muzycznej Jedynce" swój nowy singiel "Wilcze serce". Wspomina, jak wpadła na pomysł nowego pseudonimu, bo poprzednio występowała jako Lari Lu, i po raz kolejny rozpoczęcia solowej kariery. - Mieszkałam wtedy w Berlinie i uświadomiłam sobie, że trudno będzie mi zaczynać od początku, kiedy lata lecą - mówi piosenkarka.
Zobacz więcej na temat:  Marcin Kusy Varius Manx Anita Lipnicka

Anita Lipnicka o nowej płycie: to jest mój portret wielokrotnie złożony

- Jestem tuż przed premierą płyty z zupełnie nowymi aranżacjami piosenek z różnych okresów mojej twórczości. W tym roku świętuję 25-lecie pracy artystycznej - mówi Anita Lipnicka. Wokalistka opowiada w radiowej Jedynce o nowym albumie "OdNowa" i nowej wersji piosenki, która była jednym z największych polskich przebojów lat dziewięćdziesiątych.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Anita Lipnicka Marcin Kusy Pop