X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Tin Pan Alley

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2009 14:33
Kujawsko - pomorski kwartet, zapatrzony w brzmienia spod znaku gumy balonowej i gwiaździstego sztandaru gościł w Offensywie.

Tin Pan Alley to kolejny mostek przerzucony przez rzekę toruńsko bydgoskich animozji. Zespół złożony z mieszkańców obu tych miast powstał w 2006 roku nazwę swą biorąc od uliczki na nowojorskim Manhattanie, gdzie na przełomie XIX i XX wieku zakwitło muzyczne podrabiactwo hitów. Gitarowy kwartet swoje wzory czerpie z amerykańskiego indie rocka lat 90. i zespołów takich jak At The Drive In czy Sonic Youth. Bynajmniej chłopaki nie ograniczają się do kopiowania i jak piszą na swojej stronie starają się wypracować własne brzmienie "by w ten sposób stać się wartościowym elementem tej fali polskiej muzyki, która nie jest zepsuta przez poniżające prawa polskiego rynku".

O postępach tych poszukiwań mogli się przekonać słuchacze audycji Offensywa (Trójka) w której Tin Pan Alley zaprezentowało na żywo piosenki z szykowanej na styczeń 2010 roku debiutanckiej płyty "Palm Waves". W programie muzycy opowiedzieli Piotrowi Stelmachowi o genezie nazwy i swoich muzycznych bohaterach.

Tin Pan Alley o szykowanej płycie.


Toruń miastem Kopernika.


Skąd ta nazwa?


Tin Pan Alley o związkach z George Dorn Screams.


Historia bluzy z Mózgu.


Big Star i inni bohaterowie.


Kuba Ziołek o piosence "Mangrove Tunnel".


TPA o wspólnej trasie z Kyst i Shame On You.


Posłuchaj fragmentów Offsesji Tin Pan Alley.

Czytaj także

Wilson Square

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2010 13:06
Glam Rockowcy z Placu Wilsona opowiedzieli o debiutanckiej płycie i zaprezentowali swoją pierwszą piosenkę w języku polskim.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maciej Cieślak

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2010 11:57
Lider Ścianki opowiada o swoim nowym projekcie Cieślak i Księżniczki.
rozwiń zwiń