X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Muzyka Wasio – warto się w nią zanurzać

– Fajnie, bo energetycznie. Energia w muzyce to dla mnie coś kluczowego – mówił Krzysztof Łebski, oceniając jeden z utworów zespołu Wasio. Bohater programu ciesząc się z takiej reakcji podkreślił, że on także uważa, że nie ma w sztuce nic ważniejszego niż przekaz energii. – Wywoływanie emocji, dobrych czy złych, jest tym, na czym nam wszystkim zależy – zaznaczył Maciej Wasio. 
Od lewej: Krzysztof Łebski,  Maciej Wasio, Ola Budka, Tomasz Żąda
Od lewej: Krzysztof Łebski, Maciej Wasio, Ola Budka, Tomasz ŻądaFoto: Halina Wachowicz/Polskie Radio
O Audycji

Tytuł Trójka Żąda debiutów 2018/07/09 13:30
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

Jak podkreślił na początku audycji Tomasz Żąda – dobór gości jest wyjątkowy, bo zarówno bohater dzisiejszego programu, jak i muzyk go oceniający mogliby wystąpić w obu rolach: artystów debiutujących i doświadczonych.

Przysłuchiwaliśmy się twórczości Macieja Wasio, debiutującego w nowej formacji Wasio. Muzyk działał wcześniej w grupie OCN. W roli jurora zaś wystąpił zaś Krzysztof Łebski, kiedyś wokalista zespołu Mancu, teraz w formacji Element. Słuchając kolejnych piosenek gość audycji "Trójka Żąda debiutów" ocenił, że twórczość Wasio to muzyka, w którą warto się zanurzyć. 

Ola Budka odnosząc się do jednej z piosenek podkreśliła, że "warstwa tekstowa jest przepiękna". Na jakie jeszcze aspekty twórczości Wasio zwróciła uwagę? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

gs/mk

Playlista
Tagi

Playlista
  • Wasio, - Bądź
  • Wasio, - Usłysz