X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Nocna Zmiana Bluesa trwa już 30 lat

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 21:30
Zapraszamy na jubileuszowy koncert legendarnej formacji Sławka Wierzcholskiego!

Odbędzie się on 9 maja o godz. 19.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Bilety można zakupić na stronie sklep.polskieradio.pl.

Sławek Wierzcholski  to najpopularniejszy polski wykonawca bluesa, a stworzona przez niego formacja Nocna Zmiana Bluesa działa nieprzerwanie od  30 lat i wciąż odnosi sukcesy. Zespół dał setki koncertów w Polsce i praktycznie w całej Europie. Muzycy wykreowali własny, niepowtarzalny styl bazujący na akustycznym instrumentarium, stanowiący fuzję bluesa, folku, jazzu oraz piosenki autorskiej.
Twórcą całego repertuaru grupy jest Sławek Wierzcholski -  wirtuoz harmonijki, autor dwóch popularnych podręczników gry na tym instrumencie, dziennikarz  radiowy i prasowy, a także organizator festiwali bluesowych .
Koncert jubileuszowy będzie jednocześnie promował nową płytę wydaną przez Polskie Radio, która jest próbą podsumowania najważniejszych osiągnięć w minionych 30 latach.

Czytaj także

Jak polski blues stał się "dużym chłopcem"

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 15:10
Tadeusza Nalepę i Bogdana Loebla połączyła fascynacja bluesem, a podzieliła forsa. Historię piosenki "Kiedy byłem małych chłopcem" przedstawił Adam Halber w kolejnym Jedynkowym felietonie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"30" Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2012 14:00
7 maja pojawił się na rynku album "30" wydany z okazji jubileuszu trzydziestolecia działalności artystycznej Sławka Wierzcholskiego i jego zespołu.
rozwiń zwiń