X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Dziennikarka Polskiego Radia nominowana do nagrody MediaTory 2012

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2012 13:58
Beata Płomecka, nasza koleżanka z Informacyjnej Agencji Radiowej, korespondentka Polskiego Radia w Brukseli, została nominowana w kategorii Torpedy za przybliżanie polskim słuchaczom spraw ważnych dla każdego Europejczyka.
Audio

Negocjacje unijnego budżetu, kontrowersyjna sytuacja Grecji, problemy z członkostwem w strefie euro – te i inne skomplikowane kwestie relacjonuje w przystępny i jasny sposób. Dokłada wszelkich starań, aby komunikaty związane z problemami strefy euro były ciekawe dla wszystkich słuchaczy. Nominowana za szybki i rzetelny przekaz skomplikowanych europejskich zagadnień oraz za udowodnienie, że aby to osiągnąć wystarczy niekiedy nawet 50 sekund.

Beata
Beata Płomecka