Stacja Falenica

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2012 22:00
W hali biletowej przedwojennego dworca kolejowego powstało niezwykłe kino, czy też jak chcą jego twórcy, KinoKawiarnia. Kino, na którego repertuar mają wpływ widzowie.
Stacja Falenica
Stacja FalenicaFoto: materiały promocyjne

Stacja Falenica. Betonowy budynek, wejście wprost z peronu. W środku klubowe fotele stoją wokół luźno rozstawionych stolików. Napoje i przekąski można zamówić u kelnerów w każdej chwili. Komfort oglądania swoich ulubionych filmów na dużym ekranie porównywalny z domowym zaciszem.

Każdy może zaproponować repertuar kina. A nawety cały cykl - przegląd filmowy. Można też zaproponowac swoje własne filmy.

A po seansie nie trzeba wybiegać z sali, uciekając przed miotłą sprzątaczki, usuwającej zgniecione kubki i rozdeptany popcorn. Można, jak na klub przystało, zostać i porozmawiać z przyjaciółmi.

Audycja Moniki Pilch.

8 października (poniedziałek), godz. 15.00

Zobacz więcej na temat: przekąski
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Ewa" - film, który niesie nadzieję

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2011 19:00
Film opowiada o ludziach, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji, ale zachowali resztki godności i tożsamości - zapowiada w rozmowie z serwisem kultura.polskieradio.pl Adam Sikora.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pociągi cichną jak przejeżdżają koło kina w Falenicy

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2011 17:24
20 minut jazdy pociągiem od centrum stolicy, choć cały czas w obrębie jej granic, znajduje się jedno z najbardziej niezwykłych miejsc, w których można oglądać filmy na dużym ekranie.
rozwiń zwiń