X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

90 lat radiowych arcydzieł w Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2015 14:00
W jubileuszowym roku Polskiego Radia Dwójka połączy historię i współczesność, przypominając najwybitniejszych twórców audycji muzycznych, słuchowisk i reportaży.
90 lat radiowych arcydzieł w Dwójce
Foto: Grzegorz Śledź/PR2

Raz w miesiącu Dwójka zaprasza na program Anny Skulskiej "Portrety Ludzi Polskiego Radia" (poniedziałki, godz. 19.00-20.45) oraz "Z kolekcji Jana Webera", cykl autorstwa Przemysława Psikuty (poniedziałki, godz. 19.00-20.45). "Wybitne dzieła, reżyserzy i kreacje", czyli prezentacja słuchowisk radiowych na antenie Dwójki raz w miesiącu w niedzielę (godz. 21.30).

Marek Zwyrzykowski przedstawia "90 lat dookoła dźwięku" - historię muzyki w Polskim Radiu, przypominającą zespoły artystyczne i wybitnych wykonawców (w każdy piątek w godz. 13.00-15.00). Słuchaczy ucieszy z pewnością "Chopin z kolekcji Jana Webera", program z wykorzystaniem niezwykle cennych zbiorów zawierających ok. 9000 płyt, przekazanych z okazji jubileuszu Polskiemu Radiu (w cyklu "Duża czarna", raz w miesiącu w soboty w godz. 14.00-16.00 oraz w okresie letnim w każdą niedzielę).

Dwójka przypomni również reportaże najwybitniejszych mistrzów tego gatunku w Polskim Radiu (raz w miesiącu w każdy drugi poniedziałek w godz. 21.00-22.00).

mc/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak Jerzy Waldorff zamieszkał pod fortepianem

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2014 13:00
– Był tam już ocalały z wojny Szpilman. Gdy przyszedłem, przesunął się pod klawiaturę, a ja spałem pod ogonem – wspominał Jerzy Waldorff swoją pracę w Polskim Radiu.
rozwiń zwiń