X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyka ciała w Dwójce! Przyjdź na koncert

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 11:00
Zapraszamy do Studia Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana na 10. koncert z cyklu "Trans-fuzja". Tym razem posłuchamy naszego ciała.
Nasze serce i inne organy nieustannie produkują dźwięki. Czy da się z nich stworzyć muzykę?
Nasze serce i inne organy nieustannie produkują dźwięki. Czy da się z nich stworzyć muzykę?Foto: CC0 Public Domain (pixabay)

Mówimy często o "mowie ciała", ale ta forma komunikacji to zbiór gestów i ruchów - jest bezdźwięczna. A czy wsłuchiwaliśmy się kiedyś w nasze ciało? Jakie dźwięki towarzyszą nam każdego dnia? Jak brzmi nasz organizm i czy można to nazwać muzyką?

Tym razem wiolonczelista Andrzej Bauer zaprosił do współpracy: znanego z formacji Skalpel Igora Boxxa, awangardowego  jazzmana Piotra Damasiewicza oraz kompozytora – Cezarego Duchnowskiego. Razem spróbują wydobyć z naszego ciała dźwięki i stworzyć z nich muzyczny spektakl.

Na przepełnioną biciem serca, drganiem powietrza, chrapaniem i tysiącem innych, iście ludzkich odgłosów "Trans-fuzję" zapraszamy w sobotę (25.04) o godzinie 19.00 do Studia Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.

Aby otrzymać darmową wejściówkę, należy napisać pod adres: transfuzja@polskieradio.pl.

mm/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

To tylko osiem wiolonczel...

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2014 09:00
Występ jednego z najbardziej niezwykłych polskich zespołów kameralnych uświetnił pierwszy wieczór tegorocznej Warszawskiej Jesieni. Zapraszamy na retransmisję koncertu Cellonet.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Répons" – arcydzieło Bouleza minuta po minucie

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2015 13:00
Dwójka świętuje 90. urodziny jednego z najbardziej wpływowych kompozytorów XX wieku. Tym razem przyjrzeliśmy się jego muzyce pod mikroskopem.
rozwiń zwiń