X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jan Ekier w oczach przyjaciół

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2013 10:00
Z okazji 100. urodzin znakomitego pianisty i pedagoga w "Sezonie na Dwójkę" swoje spotkania z nim wspominać będą jego uczniowie i przyjaciele.
Jan Ekier
Jan Ekier Foto: PAP/Paweł Supernak

Po godz. 18.00 gośćmi audycji będą uczniowie Profesora: Piotr Paleczny, Alicja Paleta-Bugaj, Bronisława Kawalla. Rozmawiać będziemy o ich spotkaniach i relacjach z Mistrzem. Usłyszymy także Pawła Kamińskiego, który współpracuje z Profesorem od wielu lat przy Wydaniu Narodowym Dzieł Chopina. Gościem będzie także prof. Irena Poniatowska, która opowie o współpracy w dziedzinie chopinologii, a prof. Maria Manturzewska - o wieloletniej przyjaźni. Liczymy też na wizytę syna Jakuba Ekiera.

Na audycję zaprasza Anna Skulska.

29 sierpnia (czwartek), godz. 18.00.

Zobacz więcej na temat: Jan Ekier
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jan Ekier – z Chopinem przez życie

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2013 12:00
– W wykonaniu szczytem jest prostota. Trzeba tysięcy nut przegranych i opracowanych, aby do tej prostoty, która jest ostatecznym pięknem sztuki, dojść – mówił w Dwójce Jan Ekier, znakomity pianista, pedagog i kompozytor.
rozwiń zwiń