X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Cyrankiewicz – to nie do radia

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2013 04:00
Dziś w Archiwalni: powrót z Moskwy delegacji z Władysławem Gomułką i Józefem Cyrankiewiczem na czele oraz zdrowotne perypetie Antoniego Słonimskiego.
Józef Cyrankiewicz
Józef CyrankiewiczFoto: PAP

"Archiwalnia" to wywiady, relacje, spotkania, rozmowy... słowem - najciekawsze nagrania z niezmierzonych zasobów archiwalnych Polskiego Radia. Cofamy się w czasie, żeby usłyszeć relację na gorąco z planu "Wojny domowej", posłuchać głosu Józefa Piłsudskiego, spotkać się z Jerzym Jarockim, Gustawem Holoubkiem i wieloma innymi postaciami świata kultury i sztuki. Świata, który odszedł, ale jego ślad pozostał na taśmie. Teraz przywracamy go do życia dzięki najwspanialszemu wynalazkowi ludzkości - radiu.

Audycję prowadzi Tomasz Obertyn.

Od poniedziałku do piątku, godz. 15.50

Zobacz więcej na temat: satyra
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krystyna Sienkiewicz: życie trzeba leczyć śmiechem

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2013 10:39
- Najważniejsze na świecie jest poczucie humoru - mówi Krystyna Sienkiewicz. W radiowej Jedynce zapewnia, że śmiech jest zdrowiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daukszewicz: przed Opolem robił się ze mnie wrak człowieka

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2013 16:06
Choć na Festiwalu w Opolu wystąpił kilkanaście razy, za każdym razem towarzyszył mu ogromny stres. I to na długo przed wyjściem na scenę. O swoich wspomnieniach z najsłynniejszej muzycznej imprezy w Polsce mówił w Jedynce Krzysztof Daukszewicz.
rozwiń zwiń