Czy to już "Czas na miłość"?

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2013 09:45
W "Pop-południu" rozmawialiśmy o komediach romantycznych, w związku z premierą filmu "Czas na miłość".
Audio
  • O romantycznych komediach opowiadał krytyk filmowy Błażej Hrapkowicz (Dwójka/Pop-południe)
  • Relacja Katarzyny Wielgi - dyrektorki Instytutu Polskiego w Berlinie - z festiwalu Berlin Art Week (Dwójka/Pop-południe)
  • O prozie Thomasa Pynchona w związku z jego nową książką "Bleeding Edge" opowiadał tłumacz książki Robert Sudół (Dwójka/Pop-południe)
Kadr z filmu Czas na miłość
Kadr z filmu "Czas na miłość"Foto: mat. prasowe/Universal Pictures

Richard Curtis, wie jak tworzyć romantyczne komedie. Twórca takich filmów jak "Notting Hill" i "To właśnie miłość" stworzył nową bezpretensjonalną komedię pt. "Czas na miłość”.  O filmie i romantycznych komediach opowie w "Pop-południu" Błażej Hrapkowicz - krytyk filmowy.
Ponadto w audycji mówilismy o prozie Thomasa Pynchona w związku z jego nową książką, "Bleeding Edge". Gościem Marty Strzeleckiej był tłumacz książki Robert Sudół. Usłyszeliśmy także relację Katarzyny Wielgi - dyrektorki Instytutu Polskiego w Berlinie - z festiwalu Berlin Art Week.
Audycję przygotowała Marta Strzelecka.
20 września (piątek)

Zobacz więcej na temat: FILM komedia

Czytaj także

Alan Moore - wizjoner komiksu

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2013 18:28
– Ten komiks jest wielki dlatego, ponieważ Moore w swój specyficzny i ironiczny sposób mówi prawdę o człowieku – opowiadał w "Pop-południu" o komiksie "Strażnicy" Michał Chudoliński, redaktor naczelny Magazynu Miłośników Komiksu KZ.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dizajn to nie szkice piórkiem

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2013 14:28
- Każdy projekt jest nowym wyzwaniem i za każdym razem to podróż w nieznane - opowiadała o dizajnie projektantka Małgorzata Rygalik, której prace można było oglądać na zakończonym właśnie 1. Festiwalu Wawa Design.
rozwiń zwiń