X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolędy polskie w jazzowych wersjach Włodka Pawlika

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2013 16:18
Płyta "Kolędy polskie" zawiera 16 najpopularniejszych polskich kolęd w jazzowej interpretacji jednego z najwybitniejszych polskich pianistów jazzowych - Włodka Pawlika.
Fragment okładki płyty Włodka Pawlika Kolędy polskie
Fragment okładki płyty Włodka Pawlika "Kolędy polskie"Foto: mat. prasowe

Album nawiązuje do stylistyki wcześniejszej jego płyty "Grand Piano", która zbierała znakomite recenzje po edycji w 2009 roku. Są to solowe improwizacje - każda z nich niepowtarzalna w swojej formie, a klimat płyty jest znakomitym wprowadzeniem w mistyczny nastrój polskich świąt Bożego Narodzenia.

Album Włodka Pawlika patronatem objął Program 2 Polskiego Radia.

***

Okładka
Okładka płyty "Kolędy polskie"
Włodek Pawlik jest kompozytorem i wykonawcą kilkunastu autorskich płyt z muzyką jazzową, autorem muzyki filmowej i teatralnej. Od lat 90. jest liderem Włodek Pawlik Trio, zespołu, w którym gościł wiele znakomitości polskiego i światowego jazzu. Grali w nim m.in. Randy Brecker, Billy Hart i Richie Cole. Współpracuje z amerykańskim zespołem Western Jazz Quartet. W jego dorobku artystycznym znajduje się ponad 20 albumów, szereg dzieł muzyki filmowej oraz kompozycji współczesnych.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak