Pożegnanie z piosenkami Jerzego Wasowskiego

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2015 13:00
Zapraszamy na ostatni odcinek audycji "Wasowski da się lubić". Posłuchamy fragmentów komedii "Pamiętnik Pani Hanki".
Jerzy Wasowski (portret z tablicy pamiątkowej w Warszawie, Wilcza 11)
Jerzy Wasowski (portret z tablicy pamiątkowej w Warszawie, Wilcza 11)Foto: Szczebrzeszynski, domena publiczna, Wikimedia Commons

W finale swojego 50-odcinkowego cyklu Monika i Grzegorz Wasowscy zaprezentują piosenki z komedii muzycznej "Pamiętnik Pani Hanki" do słów Antoniego Marianowicza z muzyką bohatera cyklu - Jerzego Wasowskiego w aranżacjach Grzecha Piotrowskiego.

Polecamy bardzo ciekawe interpretacje ze spektaklu Teatru Telewizji z 2013 roku i... mówimy "dziękujemy" za wspólne 50 spotkań.

***

Na audycję "Wasowski da się lubić" zapraszamy w sobotę (29.08) w godz. 13.00-13.30. Program poprowadzą Monika i Grzegorz Wasowscy.

bch/mc

Czytaj także

Weekend z gwiazdą: Wasowski da się lubić

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 12:38
Gościem kolejnych odcinków cyklu radiowej Jedynki "Bez Tajemnic" będzie satyryk i aktor Grzegorz Wasowski. Spotka się z nami m.in. z okazji ukazania się wydawnictwa "Wasowski odnaleziony. Ktoś zbudził mnie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jeremiego Przybory gawędy o sobie

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2020 06:00
Filar literacki Kabaretu Starszych Panów, znakomity poeta, pracował w Polskim Radiu przed wojną jako spiker. Po wojnie Jeremi Przybora pisał teksty do stworzonego przez siebie Radiowego Teatrzyku "Eterek".
rozwiń zwiń