X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska prapremiera "Hairspray"

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 19:28
Przebojowy, roztańczony, a jednocześnie niosący za sobą ważne przesłanie. O "Hairspray" - nowej premierze Teatru Muzycznego w Gdyni opowiedziały w audycji Amal Anani i Agata Walczak, aktorki wcielające się w postać Tracy.
Audio
  • Aktorki Amal Anani i Agata Walczak o spektaklu "Hairspray" w Teatrze Muzycznym w Gdyni (Ten cały musical/Dwójka)
Plakat musicalu
Plakat musicaluFoto: mat. promocyjne

Bernard Szyc otwiera nowy sezon w Teatrze Muzycznym w Gdyni polską wersją musicalu "Hairspray". O pracy nad spektaklem, jego tematyce i ważnym przesłaniu rozmawialiśmy z dwiema debiutującymi na dużej scenie aktorkami - Amal Anani i Agata Walczak.

W audycji pojawiły się też zapowiedzi wrześniowych premier, nie tylko na polskich scenach, ale również np. na off West Endzie. A wśród zaprezentowanych piosenek znalazły się zarówno te ze znanych musicali, jak "Zły" czy "Grease", ale również nowości, w tym "Moulin Rouge!", "Tootsie" czy "Preludes".

***

Tytuł audycji: Ten cały musical

Prowadził: Piotr Sobierski

Data emisji: 8.09.2019

Godzina emisji: 12.00

mko/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ilona Binarsch: biała kartka jest ostatnim etapem

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2019 13:58
- Niekoniecznie siadam przed białą kartką papieru. Wcześniej jest dużo innych rzeczy. Zazwyczaj tonę w morzu fotografii, oglądam albumy i wszelkiego rodzaju książki z dokumentacją zdjęciową - opowiadała o swojej pracy ceniona polska kostiumografka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Motyw szkoły w musicalach

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2019 10:35
Już za chwilę w szkołach rozlegną się pierwsze dzwonki obwieszczające koniec wakacji i początek roku szkolnego. Zainspirowani tym faktem postanowiliśmy spenetrować temat szkoły od strony musicalowej. A jest w czym wybierać.
rozwiń zwiń