X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Milion Afrykańczyków patrzy na Europę

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2015 19:12
- Nie da się ludzi odciąć od marzeń. Nie da się im wybić z głowy prób zmiany swojego położenia – mówił afrykanista Jędrzej Czerep, komentując pierwsze ustalenia polityków zebranych na maltańskim szczycie ws. kryzysu migracyjnego.
Audio
  • Czy szczyt UE na Malcie zaradzi kryzysowi migracyjnemu? (Puls świata/Dwójka)
Czy rozpoczęty właśnie szczyt UE na Malcie może w jakikolwiek sposób wpłynąć na zmniejszenie liczby migrantów napływających na Stary Kontynent?
Czy rozpoczęty właśnie szczyt UE na Malcie może w jakikolwiek sposób wpłynąć na zmniejszenie liczby migrantów napływających na Stary Kontynent? Foto: PAP/EPA/VALDRIN XHEMAJ

Celem szczytu na Malcie jest m.in. zmobilizowanie państw członkowskich do tego, by wypełniły swoje wcześniejsze zobowiązania.

W Dwójce rozmawialiśmy o tym, czy tego typu spotkania mają jakikolwiek realny wpływ na to, co dzieje się choćby na styku Afryki i Europy (szacuje się, przypomniał prowadzący audycję, że w drodze na Stary Kontynent może być nawet milion Afrykańczyków...).

***
Tytuł audycji: Puls świata
Prowadzi: Jarosław Kocieszewski
Gość: Jędrzej Czerep (afrykanista)
Data emisji: 12.11.2015
Godzina emisji: 17.45

jp/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kryzys migracyjny na Bałkanach. "Unia zawiodła"

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 18:56
Jak podkreślano w "Pulsie świata", społeczeństwa bałkańskie, stojąc dziś wobec największego kryzysu od czasu wojen z lat 90. XX w., są zawiedzone postawą Unii Europejskiej.
rozwiń zwiń