X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Europejska Stolica Kultury. Czy Wrocław się zmienił?

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2016 15:30
W audycji "O wszystkim z kulturą" rozmawialiśmy o tym, co pełnienie prestiżowej funkcji w 2016 roku dało miastu i jego mieszkańcom.
Audio
  • Europejska Stolica Kultury. Czy Wrocław się zmienił? (O wszystkim z kulturą/Dwójka)
Wrocławski rynek (zdj. ilustracyjne)
Wrocławski rynek (zdj. ilustracyjne)Foto: pixabay/domena publiczna

Z jednej strony wielkie widowiska plenerowe i prestiżowe spotkania artystów ze świata, a z drugiej - praca u podstaw, próba zbudowania infrastruktury kulturalnej w zaniedbanych i zapomnianych dzielnicach, nie zawsze daleko od centrum.

Rok 2016 we Wrocławiu to nie tylko Europejska Stolica Kultury, to także ciągle trwające konflikty artystyczne i światopoglądowe. W jaki sposób wpłyną na rozwój kultury w mieście w najbliższym czasie? Czy Europejska Stolica Kultury jest i będzie dla wrocławian szansą na realną zmianę w nawykach kulturalnych?

W rozmowie udział wzięli Irek Grin, kurator ds. literatury, Mariusz Urbanek, pisarz, publicysta, redaktor miesięcznika "Odra", oraz Magda Piekarska, dziennikarka "Gazety Wyborczej Wrocław".

***

Tytuł audycji: O wszystkim z kulturą

Prowadzi: Bartosz Panek

Data emisji: 29.12.2016

Godzina emisji: 18.00

mz/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wrocław Europejską Stolicą Kultury. Zrealizowano ponad 120 projektów

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2016 12:10
– Skala przedsięwzięć jest gigantyczna i nie byłaby możliwa bez aureoli Europejskiej Stolicy Kultury. Jest to jak najbardziej odczuwalne i widoczne w mieście, ta oferta dotyka wrocławian – mówił w audycji Rozmowa Kulturalna Michał Bieniek, kurator Sztuk Wizualnych Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.
rozwiń zwiń