X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zmodernizowany Wilanów

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2020 15:14
W audycji opowiadaliśmy o jednej z największych od połowy lat 50. XX wieku inwestycji dla Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. 
Pałac w Wilanowie
Pałac w WilanowieFoto: Jakub Korczyk/Shutterstock

W ramach projektu "Restauracja i zabezpieczenie symbolu polskiego dziedzictwa kulturowego – Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie", zrealizowane zostały prace konserwatorskie oraz dokumentacyjne w Wilanowie - w Galeriach Ogrodowych, Lapidarium, na piętrze pałacu, w skrzydle północnego Pałacu, w budynku Oranżerii. Przeprowadzono też konserwację czterech figur Herkulesów wraz z postumentami oraz wykonano ich kopię, a także trójwymiarową dokumentację kolekcji zbiorów.

To okazja do spotkania, by porozmawiać o tym, jak wyglądały te prace, zwłaszcza, że sam projekt to jedna z największych inwestycji dla Pałacu od połowy lat 50. XX wieku. Gośćmi audycji byli: kierownik projektu Maciej Bałaż oraz kierownik prac konserwatorskich Elżbieta Modzelewska.

***

Tytuł audycji: Kwadrans bez muzyki

Przygotował: Dawid Dziedziczak

Data emisji: 15.01.2020

Godzina emisji: 15.00

pg/am

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Jaskanis: pałac w Wilanowie zaprasza gości od 1805 roku

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2018 16:28
- Stanisław Kostka Potocki z żoną Aleksandrą z Lubomirskich udostępnili pokoje pałacu wilanowskiego zwiedzającym 5 sierpnia 1805 roku. Z tego dnia pochodzi pierwszy wpis do księgi osób zwiedzających, prowadzonej do dzisiaj - przypominał w Dwójce dyrektor Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.
rozwiń zwiń