X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Drzewo życia"

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2011 18:23
Zapraszamy na dyskusję o filmie Terrence'a Malicka – zdobywcy "Złotej Palmy" w Cannes 2011.
Audio

W amerykańskim miasteczku, w latach 50. XX wieku dorasta trzech braci. Najstarszy – Jack, musi odkrywa, że bezpieczny świat dzieciństwa jest kruchy, że dorastanie polega na dokonywaniu wyborów, a nie są one oczywiste, bo nie zawsze dobrych spotyka dobro, a złych zło... Prawdziwego mężczyznę stara się z niego uczynić jego ojciec, pan O'Brien (Brad Pitt). Śmierć młodszego brata łamie porządek przyjęty w rodzinie. Po latach dorosły Jack (Sean Penn), próbuje zrozumieć sens śmierci brata i wciąż nie może odnaleźć sensu istnienia. Nie potrafi znaleźć na swoje pytania odpowiedzi...

O filmie "Drzewo życia" Terrence'a Malicka Michał Montowski porozmawia ze swoimi gośćmi: dr. Andrzejem Kołodyńskim, prof. Jakubem Lichańskim, dr. Markiem Szopskim.

17 czerwca (piątek), godz. 18:00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W piątek idź do kina

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2011 14:00
Już w ten piątek do polskich kin trafi nagrodzone Złotą Palmą w Cannes "Drzewo życia" Terrence'a Malicka, z Bradem Pittem i Seanem Pennem w rolach głównych.
rozwiń zwiń