X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koryfeusz Muzyki Polskiej. "Nagroda demokratyczna"

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2017 10:30
-  Kandydatury do nagrody mogą zgłaszać wszyscy, którzy uważają się za przedstawicieli środowiska muzycznego. Czekamy także na głos wiernych słuchaczy Dwójki, którzy śledzili ostatni sezon artystyczny - powiedział Andrzej Kosowski.  
Audio
  • Andrzej Kosowski o Koryfeuszach Muzyki Polskiej (Poranek Dwójki)

Dyrektor Instytutu Muzyki i Tańca opowiadał o nagrodzie polskiego środowiska muzycznego, stanowiącego wyróżnienie dla indywidualnych twórców, artystów, wykonawców, muzykologów, krytyków, dziennikarzy, a także instytucji, wydarzeń artystycznych oraz różnorodnych projektów twórczych, animacyjnych i edukacyjnych. Kandydatury do nagrody zgłaszać można jeszcze do 10 września.

- Koryfeusze to nagroda otwarta i demokratyczna, ale też bardzo wymagająca. Jesteśmy otwarci na wszystkie zgłoszenia, jednak potem przepuszczane są one przez gęste sito. Początkowo spośród zgłoszeń Rada Programowa wybiera po pięciu nominowanych w każdej kategorii, a następnie ostateczny wybór dokonywany jest przez kolegium elektorów, składające się z reguły z 60-70 osób. Tworzą je m.in. szefowie związków twórczych, dziennikarze, poprzedni laureaci nagrody i rektorzy uczelni artystycznych - dodał Andrzej Kosowski.

W nagraniu audycji posłuchamy również o obchodach 7. jubileuszu Instytutu Muzyki i Tańca.

***

Prowadzi: Paweł Siwek

Gość: Andrzej Kosowski (dyrektor Instytutu Muzyki i Tańca)

Data emisji: 30.08.2017

Godzina emisji: 8.10

Materiał został wyemitowany w auducji "Poranek Dwójki".

mz/czaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Osobowość roku, czyli spotkanie z Agatą Zubel

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2016 17:59
Gościem audycji "Wybieram Dwójkę" była kompozytorka, śpiewaczka i laureatka Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii "Osobowość roku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koryfeusz Muzyki Polskiej. Zobacz film z gali!

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2016 10:00
Tegoroczna gala była prezentem urodzinowym dla Jana Krenza i niespodzianką dla drugiego jubilata - Jana "Ptaszyna" Wróblewskiego.
rozwiń zwiń