X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poranek Dwójki 21 grudnia godz. 07:07

Poranek Dwójki 21 grudnia godz. 07:07
O Audycji
Tytuł Poranek Dwójki 2018/12/21 07:00
Prowadzący Obertyn Tomasz
Opis

Wypełnia sobą całą scenę, kipi energią i uwodzi publiczność - tak o Annie Smołowik w muzycznym stand-upe "Obsesje" napisał Jacek Wakar. Inspiracją do powstania spektaklu "Obsesje" były obserwacje codziennych ludzkich zachowań i towarzyszących im obsesji. Z piosenek, jakie Państwo usłyszą w Teatrze WARSawy 29. grudnia wyłania się portret współczesnej kobiety z całym bagażem lęków i nadziei. O "Obsesjach" porozmawiamy z Anną Smołowik o godz. 8.30 (transmisja video). W Jazzowym Poranku nie może zabraknąć Jazzowej Rozmowy. Tym razem Andrzej Zieliński Zaprosimy Państwa też do zapoznania się z nowym spojrzeniem na historię Łodzi. "Miasto z bawełny i dymu" - to książka będąca zwieńczeniem wieloletniego i interdyscyplinarnego projektu, w którym Łódź zestawiona jest obok takich symboli nowoczesnego rozwoju jak chociażby Paryż. W audycji znajdą się też świąteczne akcenty: zajrzymy do wsi Żeleźnikowa Wielka w Małopolsce, gdzie powstaje Żywa Szopka. Przygotowuje ją co roku w swoim gospodarstwie już od ponad dekady Jan Cieślik. Pomaga mu w tym jego rodzina.

Goście Anna Smołowik
Playlista
Tagi
Playlista
  • - [j] SYGNAL POP PROPOZYCJE
  • - [j] JAZZOWA ROZMOWA