X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kraków nocą i fenomen religijny miasta

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 12:31
W "Poranku Dwójki" zabierzemy Państwa do stolicy Małopolski na Noc Cracovia Sacra.
Plakat wydarzenia
Plakat wydarzeniaFoto: materiały prom.

Jest to przedsięwzięcie z cyklu nocnego eksplorowania Krakowa, ukazujące fenomen religijny miasta, częstokroć nazywanego drugim Rzymem. Przeniesiemy się również do Kalwarii Zebrzydowskiej, skąd będziemy relacjonować obchody Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Przypomnijmy też, że Kalwaria Zebrzydowska jako zabytkowy zespół architektoniczno-krajobrazowy i pielgrzymkowy - Bazylika, Klasztor OO. Bernardynów i Dróżki - będący unikalną wartością kulturową, przyrodniczą i kultową, został jako jedyna na świecie kalwaria, a jest ich w całej Europie ponad tysiąc, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

W świątecznym "Poranku Dwójki" również stałe elementy audycji - konkursy "Płyta tygodnia" (wyjątkowo przed godz. 8) oraz "Pocztówka z wakacji".

***

Na "Poranek Dwójki" w czwartek (15.08) w godz. 7.00-10.00 zaprasza Paweł Siwek.

pg/am

Zobacz więcej na temat: Kraków
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ołtarz Wita Stwosza rozłożony na kawałki

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019 09:56
- To jest wydarzenie w skali międzynarodowej, nie tylko w świecie konserwatorskim, ale przede wszystkim humanistów i ludzi, którzy interesują się dziełami sztuki - powiedziała prof. Grażyna Korpal z Międzyuczelnianego Instytutu Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki.
rozwiń zwiń